“ПриватБанк” відкрив термінали самообслуговування клієнтам інших банків

ПриватБанк відкрив можливість проведення операцій через мережу своїх терміналів самообслуговування власникам пластикових карток MasterCard, Visa будь-яких українських та іноземних банків. Як повідомили в банку, раніше клієнти інших банків могли оплачувати рахунки через термінали самообслуговування ПриватБанку лише готівкою. Тепер для обслуговування за допомогою пластикової картки іншого банку досить підтвердити вхід, ввівши пароль, який буде відправлено на мобільний телефон.

“У будь-якому нашому терміналі можна оплатити комунальні рахунки, поповнити телефон, здійснити переказ або купити квиток за допомогою картки будь-якого банку, – каже керівник Департаменту розвитку банкоматної та термінальної мережі ПриватБанку Ігор Мєлков. – Розплачуватися карткою через термінал набагато зручніше і швидше, ніж готівкою”.

На сьогодні в Україні працює більше 9300 терміналів самообслуговування ПриватБанку, встановлених як в банківських відділеннях, так і в популярних торгово-розважальних центрах, що дозволяє отримати вільний доступ до сучасних банківських послуг в будь-якій точці України. Через термінали самообслуговування ПриватБанку можна отримати найпопулярніші банківські послуги: поповнення мобільного телефону, оплата комунальних та інших рахунків, грошові перекази. Також через термінали ПриватБанку можна вільно купити квитки на поїзд, автобус, футбольний матч і скористатися іншими корисними сервісами.

У Північно-Західному  Регіональному управлінні ПриватБанку в Рівненській області працює 205 термінали самообслуговування, 163 банкомати, функціонує 62 банківських відділень.

Керівник прес-офісу ПриватБанку в Рівному Хмельник АндрійВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети