“Протидія торгівлі людьми” у Здолбунові

торгівля людьмиПроблема торгівлі людьми, одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства, уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. З тих пір феномен торгівлі людьми піддається постійному аналізу і є предметом багатьох суперечок і дискусій. Поняття «торгівля людьми» є більш широким: об’єктом цього злочину може бути будь-яка особа, незалежно від статі і віку. Метою торгівлі жінками може бути насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, народження дитини примусово чи за замовленням, використання в сексуальному бізнесі. Чоловіків переважно використовують на будівництвах, у промисловості, сільському господарстві, дітей – у жебрацтві, осіб будь-якої статі і віку – для вилучення і трансплантації органів.
Тему торгівлі людьми підняли і у Здолбунові. Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» за ініціативою Районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Здообунівської РДА, начальником якого є Тетяна Павлова, провів тренінг «Протидія торгівлі людьми». Тренером була керівник центру Лариса Гунько. Метою цього тренінгу було підсилити ефективне впровадження нового законодавства України у сфері протидії торгівлі людьми. Учасники тренінгу опрацювали основні поняття та аспекти явища торгівлі людьми, методи протидії, допомоги постраждалим, а також вивчили у групах законодавство, що стосується цього жахливого явища.

тренінг протидії торгівлі людьми

тренінг протидії торгівлі людьмиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети