Принциповість здолбунівських активістів використовують проти національної безпеки України

ЗС від 211214Протягом тривалого часу  на декількох рівненських інтернет ресурсах у матеріалах, які стосуються діяльності правоохоронних органів, ДАІ, прокуратури, а нещодавно і теми федералізації, війни на сході країни, активно веде свою провокаційну діяльність користувач із ніком zeon (zdolbunivcity).

Від цього ніку регулярно з’являються коментарі неетичного змісту, заклики до підпалів і вбивств, нищення відділків міліції, втручання у релігійні конфлікти і останній писк – створення Поліської народної республіки.

Мета цих дій зрозуміла – використовуючи принципову позицію та гострі матеріали Здолбунів сіті та Миколи Орлова – ввести в оману читачів, створити негативний імідж заколотника до протиправних дій та самим уникнути відповідальності. Швидше за все – це справа рук зовнішнього агресора, який таким чином, за допопомогою безвідповідальних Інтернет ресурсів, поширює розкольницькі настрої на Західній Україні.

21 грудня 2014 року ми розмістили на нашому порталі інформацію, у якій зазначили, що ні Микола Орлов, ні ЗЕОН чи ЗС не мають жодного відношення до даного ніку, проте адміністратори, як нам здавалося дружнього сайту, попри мої телефонні дзвінки та оприлюднену заяву, не відреагували на це і коментарів від ніка, який НЕПРАВОМІРНО використовує назви офіційно зареєстрованих громадської організації ЗЕОН та ЗМІ – Здолбунів сіті, стало ще більше і ще цинічнішого характеру.провокація_24
провокація_26

Тепер цей користувач веде діалог із читачами, виставляючи від імені Миколи Орлова, приватні фото, інформацію із зйомок телевізійної програми, таким чином, щоб у читачів з’явилось чітка ідентифікація і прив’язка прізвища Миколи Орлова до коментарів антидержавницького характеру, які розпалюють національну ворожнечу і закликають до насильства.

Тому прийшлось робити вже письмові заяви і звертатись до здолбунівського райвідділу міліції та СБУ із проханням знайти і покарати винних.заява в міліцію

Наперед скажемо, що сильно в цьому сумніваємось, оскільки успішних прикладів боротьби із кіберзлочинністю на місцевому та рівненському рівні ми не чули. Проте здолбунівська міліція заяву прийняла, розглянули її у моїй присутності начальник міліції – майор Олександр Панасюк та начальник громадської безпеки підполковник Сергій Криса.

Міжрайонне управління СБУ прийняло, навіть в обідню перерву, але тільки порекомендували звертатись до обласної СБУ.

Друкуючи цю заяву, ми вкотре звертаємо увагу правоохоронних органів та модераторів сайтів, що не реагуючи на подібні ЗАЯВИ, коментарі, протиправні використання назв організацій та ЗМІ ви тим самим самі підпримуєте всі ті негативні явища, що описані вище.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети