Примушування до прозорості

Чергова сесія Здолбунівської міської ради мала пройти швидко, адже все йшло за традиційним сценарієм. Комісії не відбулись всі як треба але хоч питання з книжечок депутати почитали. День депутата минув спокійно і лише на сесії у депутатів увірвався терпець до саботажу з невиконання їх же рішення про опублікування звітів про діяльність комунальними підприємствами. Не хочете звітувати куди і на що гроші витрачаєте – зась вам більше бюджетних коштів! Так коротко можна описати позицію трьох фракцій. Спочатку виконати рішення і стати відкритішими для всіх, а не “зайдіть до них в бухгалтерію і попитайте як вам треба”, а потім продовжуємо фінансувати. За півгодини компроміс було знайдено: керівники КП публічно пообіцяли виконати законні вимоги депутатів фракцій БПП, Радикальної партії та  Самопомочі, а депутати натомість розблокували роботу і погодили програми розвитку міста. Те, що мало би бути як добровільна демонстрація до відкритості зі сторони комунальних підприємств і міського голови, який керівників КП призначає, більше було схоже на примушення до прозорості. Ну, 8 місяців, було більш ніж достатньо щоб зробити це у менш напруженій атмосфері.

На сесію було розглянуто багато питань в т.ч і дискусійних. і щодо продажу землі і щодо демонтажу пам’ятника. Всі деталі на відео.

ВІДЕОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети