Приклад якісних змін у Здолбунівській ЦРЛ

Якісний підхід до керівництва та результативність роботи – чудовий показник для будь якого закладу. Особливо радісно коли це медична установа рідного міста, стан якої був точно не ідеальним. Головний лікар Сухляк Владислав продемонстрував наочний звіт по витраченим коштам котрі були виділені з районного бюджету, а це 130 тисяч гривень та спонсорської і благодійної допомоги, яку залучив сам керівник.ремонти в лікарні здолбунів (4) Якість виконаних робіт, які ще тривають, за найкращими технологіями та підібрані зі смаком деталі в приміщеннях пральні, приймального та травматологічного відділень чітко показують ставлення до роботи керівника установи.

Завдяки спонсорській допомозі Commissie oekraine Katwijk(гуманітарна організація добровольців та парафіян з Нідерландів) у суммі 2000 євро було відремонтовано пральню (як було і як стало ззовні та всередині приміщень подивіться на фото):
пральня до...пральня

 

сертифікат За отримані 2000є лікарня відзвітувала швидко новим виглядом пральні!пральня до... ремонти в лікарні здолбунів (8)

Наразі завершуються роботи в травматології та приймальному відділень. І кошти заплановані районною адміністрацією освоюються і видно куди і як, та зрозуміло що і  допомога спонсорів та меценатів яких залучає Владислав Олегович теж чимала.  травматологія

Головний лікар Владислав Сухляк, заст.голови Здолбунівської РДА та зав.травматологією Олексій Ясен оглядають зроблене і діляться планами по завершенню робіт. До речі, за словами головлікаря, завідуючі не стоять осторонь господарських потреб закладу і активно сприяють проведенню ремонтів.колись аварійний коридор
ремонтремонти в лікарні здолбунів (3)

 

Як зазначив головний лікар – його ціль повернути довіру до рідного медичного закладу у здолбунівчан. Показати зовсім нову якість роботи усіх відділень лікарні. Це в свою чергу можливо залучить і нові інвестиції для ЦРЛ. Також Владислав Олегович відмітив -“Нові комфортні умови праці для персоналу теж є важливим фактором у наданні послуг. Чималу роль відіграє і застаріле обладнання, яке ми іноді і своїми силами замінюєм.

Гарні плани, хороший і вірний підхід і наочна демонстрація покращення,  справді показують – реформи починаються з кожного з нас і для цього не потрібні надздібності.

Микола Орлов, заступник голови Здолбунівської РДА: Якщо кошти платників податків, благодійників вкладаються у такі соціально важливі обєкти як районна лікарня, то звісно хочеться щоб вони освоювалися ефективно. Сьогодні ми бачимо не лише кількість зробленого, а і якість та навіть смак у кольорах, формах, деталях, які підбиралися для приміщень ЦРЛ. Звідси береться довіра у тих самих благодійників допомогти ще раз, у влади – фінансувати наступні потреби медиків, у пацієнтів – провести вимушений час у лікарні не у пригніченому настрої. Ви гляньте яким тепер став перехід між корпусами, які душові в травматології та як розширилось і посвіжішало у приймальному відділенні! Шкода, що пересічні здолбунівські бешкетники першим ділом почали випробовувати вікна лікарні на міцність, замість вдячності за зроблене. Та це вже інша історія, а побачене додало оптимізму наприкінці важкого в т.ч і фінансово для медицини року.ремонти в лікарні здолбунів (2) ремонти в лікарні здолбунів (1) ремонти в лікарні здолбунів (6)Ферар ОльгаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети