. Прийшов час оновлювати стратегії місцевих громад та району | Здолбунів City

Прийшов час оновлювати стратегії місцевих громад та району

Швидко минуло 3 з гаком року з моменту розробки та затвердження документів, ззовні схожих на курсові роботи третьокурсників, які однак назвали Стратегії розвитку громад. Це у переважній своїй більшості списані одне в одного шаблонні документи, які розбавлені своїми цифрами та часто без розуміння суті Стратегії. До честі тодішньої районної ради та керівників громад, вони визнали тоді свої недопрацювання, дещо виправили, однак прийшов час переглянути, вдосконалити, а подекуди суттєво їх змінити.

Оскільки в ці Стратегії вже червоною ниткою матиме вплив децентралізація, яку, здається, так бояться наші сільські голови та районна рада. Оновлювати Стратегії потрібно не для галочки, а для себе, щоб самим собі будувати майбутнє, а не пливти за течією.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама