Прийом заявок на чемпіонат з міні-футболу

.можливостіЗа ініціативи Петра Терещука (жителя села Стеблівка), учасника чемпіонату ветеранів Рівненської області у складі ФК «Здолбунів», дворазового чемпіона району в складі команд ФК «Мізоч» та ФК «Спасів» та за підтримки Здолбунівської районної державної адміністрації протягом червня-жовтня 2015 року планується проведення чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу 2015 року серед чоловічих команд.

ВЖЕ подалось 8 команд, залишилось п’ять дні до завершення прийому заявок!!!

З метою визначення кількості команд-учасниць Здолбунівська районна державна адміністрація звертається до мешканців району, які бажають разом зі своєю командою взяти участь у чемпіонаті, попередньо зареєструватись у відділі у справах молоді та спорту райдержадміністрації за адресою м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14 (к. 201) або за тел.. 2-23-78, або у своїй сільській раді і повідомити про це телефоном відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації за тел. 2-23-78.
Після отримання даних стосовно команд-учасниць буде затверджено регламент про проведення відповідного чемпіонату та визначено систему проведення.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети