Прийом народним депутатом

Наступного тижня народний депутат Валентин Королюк працюватиме в окрузі. Відповідно до календарного плану Верховної Ради України, останній тиждень кожного місяця народні депутати повинні працювати в округах. Відтак наступного тижня Валентин Королюк проводитиме особисті прийоми громадян у місті Дубно та районах, що входять до 154-го виборчого округу. Також заплановано цілий ряд зустрічей народного депутата з мешканцями Дубенського, Демидівського, Здолбунівського, Радивилівського та Млинівського районів.

Відповідно до оприлюдненого раніше графіку, Валентин Королюк здійснюватиме особистий прийом громадян у понеділок, 25 лютого, – з 10.00 до 13.00 год. у приміщенні Дубенської міської ради, з 14.00 до 16.30 год. – у приміщенні Радивилівської районної ради; у вівторок, 26 лютого, – з 10.00 до 13.00 год. у приміщенні Млинівської громадської приймальні народного депутата (вул. Ватутіна, 1), з 14.00 до 16.30 год. – у приміщенні Демидівської районної ради. У середу, 27 лютого, народний депутат Валентин Королюк прийматиме громадян у приміщенні Здолбунівської громадської приймальні (вул. Незалежності, 42) з 10.00 до 13.00 год.*

Прес-служба народного депутата України Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети