Приїхали з перемогою

7k4_vuJOKIQЦьогоріч колективи БКЦ вирішили опробувати різні фестивалі водночас, тому естрадники з “Джему” під керівництвом Олени Нагорної поїхали у м.Київ на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Джерело надій”, а зразкові колективи “Сузір’я” (керівник Ніна Боярчук) та “Здолбунівські дзвіночки” (керівник Антоніна Шеретюк) – у м.Хмельницький на VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Козацька родина 2015”. Обидва фестивалі проходили 31 жовтня.

Переживань було багато. Зате недарма: приїхали з перемогою. І молодша, і старша групи зразкового аматорського ансамблю народного танцю “Сузір’я” вибороли І місце у своїх номінаціях. “Здолбунівські дзвіночки” привезли аж три нагороди: 1 місце – старша група та солістка Анастасія Семенчук, 2 місце – молодша група. “Джем” та його солістка Катерина Михалко привезли з Києва дипломи І ступеню.SEM_7619

Хороша погода, гарний прийом на фестивалях, радість від нагород – найкращий відпочинок на канікулах, які так непомітно пройшли.MXPbfIuhDBsВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети