Придбав квартиру-готуйся стати безробітним

bezrab_mediumПрагнення купити власну квартиру підвищує ризик опинитися без роботи, з’ясували вчені з Великобританії.  Дослідження зв’язку між домоволодінням і зайнятістю в США привело їх до висновку, що відмова від оренди квартири на користь купівлі квартири знижує мобільність робочої сили і стримує розвиток бізнесу.

За матеріалами meget.kiev.ua, ілюстративне фото mixnews.lv

Професор Уорікського університету Ендрю Освальд проаналізував американську статистику з 1950 року і дійшов висновку, що за приростом власників житла в кожному зі штатів з лагом приблизно в п’ять років слідував сплеск безробіття, причому подвоєння числа домовласників призводить до більш ніж дворазового зростання числа безробітних.

У дослідженні також брав участь професор економіки Дартмутського коледжу Девід Бланчфлауер, який раніше був членом комітету з грошово -кредитної політики Банку Англії .

Результати дослідження, вважає Освальд частково пояснюють, чому в Іспанії, де 80 % квартир і будинків належать їх мешканцям, безробіття перевищує 25%, а в Швейцарії, де лише третина житла перебуває у власності, – зайнятість становить 97 %.

Інший приклад – Німеччина, де наймання житла настільки ж поширене, як і відносно низьке безробіття .

Освальд зазначив, що його фінські колеги проводили аналогічне дослідження в Скандинавії і прийшли до таких же результатів .

Британські вчені дійшли висновку, що зростання частки власників житла скорочує ринок праці практично в кожному з 49 досліджених американських штатів.

Таку кореляцію скороченням рухливості населення: переїзд в пошуку роботи стає витратною і тривалою справою, а їздити далеко кожен день люди не бажають.

Інша гіпотеза пов’язана з гальмуванням розвитку бізнесу в місцях приватної забудови: власники противляться промисловому будівництву в житлових районах .Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети