При скасування статусу неприбутковості потрібно подати звіт в податкову

ДПІ у м. Рівному нагадує платникам податку на прибуток, що у разі виключення їх протягом року з Реєстру неприбуткових установ та організацій, такий платник після закінчення звітного (податкового) року має подати до податкової інспекції за місцем обліку таку звітність: Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій та Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства.

При цьому у звіті відображаються дані податкового обліку за період застосування окремих правил оподаткування прибутку, а в декларації – за період застосування загальних правил оподаткування прибутку.

Також, якщо протягом звітного року платник податку на прибуток включений до Реєстру неприбуткових організацій та установ, то за результатами такого року він також має подати Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій та Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства.

Нагадуємо, обов’язок платника податку подавати до контролюючих органів податкову звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, передбачений  підпунктом 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети