Прожити до 120 років

У рамках проекту «Жива книга. Людина-сенсація» відбулася зустріч з героєм публікацій журналіста кореспондента Всеукраїнського тижневика «Експрес» Володимира Ісаєва – Володимиром Сидорнею.
Чоловік народився з важкою вадою серця. Лікарі заборонили будь-які фізичні навантаження, але Володимир відмовився жити як інвалід, почав цікавитися спеціальною літературою про різні системи оздоровлення і застосовувати їх на собі: бігав, працював з гантелями, підтягувався на турніку. Завдяки своїй наполегливості, усупереч песимістичним прогнозам – позбувся небезпечної хвороби. Крім того він, за спеціальною методою, вилікував короткозорість (окуляри носив не одне десятиліття) і нині має стовідсотковий зір.

Володимир Сидорня бігає навіть у 20-30-ти градусний мороз, виконує щоденні гімнастичні вправи і вірить, що людина при правильному способі життя може жити до 120-ти років.

На зустрічі пан Володимир поділився своїм досвідом здорового способу життя, познайомив громадськість зі списком літератури, якою послуговується сам, показав комплекс вправ, які кожен може виконувати – вони нескладні, проте ефективні.

Розповів про чималу кількість дивовижних загадкових історій, що відбувалися у його житті: у підлітковому віці виграв автомобіль, зустрівся з кульовою блискавкою, відкрив у собі дар енергетичного зцілення.

Розповідь Володимира Сидорні викликала жвавий інтерес публіки: виникло багато запитань, активних обговорень, дискусій.

Захід закінчився спільним фото всіх присутніх у холі бібліотеки.

Наступна зустріч в рамках проекту «Жива книга» з учасником бойових дій на Донбасі Сергієм Пандраком відбудеться 29 травня о 15 год.

Запрошуємо всіх небайдужих.
Джерело: http://libr.rv.ua/ua/news/3620/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети