Провели навчання із відповідальними за житловий фонд

Здолбунівським районним сектором, ДПРЧ-18 ГУ ДСНС у Рівненській області та працівниками Здолбунівських курсів 3 категорії навчально методичного центру організовано та проведено семінар нараду з керівниками ОСББ та управлінських компаній щодо забезпечення пожежної безпеки багатоповерхових житлових будинків та прилеглої до них території.

Озвучено інформацію про стан з пожежами на території міста та Здолбунівського району протягом 2017 року, правила пожежної безпеки в побуті, продемонстровано фото та відеоматеріали щодо утримання багатоквартирних житлових будинків відповідно до правил пожежної безпеки. По завершенню теоретичної частини навчань проведено практичну, де присутнім продемонстровано як правильно користуватись вогнегасниками та бойове розгортання з подачею водяного ствола.

Всім керівниками ОСББ та управлінських компаній роздано наглядно методичну літературу, пам’ятки.

Від ЗС: відзначаємо, цьогоріч вже вкотре, про значну активізацію роботи здолбунівських рятувальників, особливо в частині попередження НВ, на території району.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети