Просвітили учнів училища

vystup-v-uchylyschi_18 вересня начальником відділу “Здолбунівське бюро правової допомоги” (далі-Бюро) Людмилою Каштан було проведено виховну годину серед учнів ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Учасниками заходу стали першокурсники та викладачі закладу, які виявили надзвичайну активність та зацікавленість.  – повідомляє сайт ЗВПУЗТ

Присутніх проінформовано про безоплатну правову допомогу та порядок її отримання. Ознайомлено про діяльність відділу “Здолбунівське бюро правової допомоги”.vystup-v-uchylyschi_1

 З метою підвищення правосвідомості проведено семінар, у ході якого керівник Бюро розповіла молоді про належну правову поведінку, про права та обов’язки неповнолітніх та їх відповідальність за вчинення правопорушень, а також навчала поводженню під час спілкування з працівниками правоохоронних органів. Учні активно приймали участь в обговореннях, допомагали моделювати життєві ситуації та дискутували щодо правомірності дії в таких випадках. Найдопитливіші отримали і додаткові консультації в індивідуальному порядку.

 Учні та працівники ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» отримали роздаткові матеріали для наочного ознайомлення із основними функціями Бюро та його контактною інформацією.

Довідково: Здолбунівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою м. Здолбунів,  вул. Пушкіна, 44, 1 поверх. Тел. (03652) 20808.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 год., сб, нд. – вихідні дні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети