Просвітницька акція про адміністративні послуги у Мізочі

Працівники Мізоцької міської бібліотеки провели просвітницьку акцію «Надання адміністративних послуг на Здолбунівщині».
Просвітницька акція про адміністративні послуги у Мізочі
Вони відвідали педагогів Мізоцького НВК, зустрілися із працівниками та відвідувачами селищної ради, з працівниками торгівлі Мізоча, із сельчанами, де розповідали про послуги, які надає «Центр надання адміністративних послуг Здолбунівської районної державної адміністрації» (ЦНАП), який був відкритий  в Здолбунові по вул. Незалежності, 36

А також про те, що в Мізоцькій міській бібліотеці можна отримати доступ до адміністративних та електронних послуг за допомогою мережі Інтернет.

Бесіда із жителькою Мізоча Ігнатьєвою Г. Є.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети