. Пропонують нові назви вулиць | Здолбунів City

Пропонують нові назви вулиць

Сьогодні, 03.10.2016 р., у Здолбунівській міській раді відбулось засідання комісії з найменувань та пам’ятних знаків в місті Здолбунові.
На засіданні були присутні: Сирота І.Г., Сирота Д.Ю., Остапук В.П., Тищенко О.О., Брудновський В.С., Бишук В.М. Вела засідання секретар ради, голова даної комісії Капітула В.В.
На порядку денному розглядалося питання щодо присвоєння назв семи новоствореним вулицям в масиві по вулиці Коперника, де будуть роздані земельні ділянки у власність учасникам АТО.
Комісія вирішила рекомендувати депутатам на черговій сесії міської ради затвердити та присвоїти такі назви вулицям міста Здолбунова:
Князів Острозьких, Князя Святослава, Євгена Коновальця, УПА, Дерманська, Гостинна, Радісна.
Члени комісії також обговорили питання щодо доцільності перепоховання німецьких військових полонених, які захоронені в районі 142-го кілометру по вул. Драгоманова, і вирішили, що пошукові роботи з перепоховання та ідентифікації будуть цікавими для місцевих істориків та краєзнавців.

За інформацією Здолбунівської міської ради

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Хотілось би щоб вулиця вздовж якої роздали перші 30 ділянок називалась “Героїв АТО”. Також, мабуть, логічніше було побачити вулиці “Батальйону Горинь”, прізвища загиблих здолбунівчан атошників.

  • Здолбунівсіті

   Ці вулиці вже зявилися трошки раніше http://zdolbunivcity.net/sesiya-miskrady-perejmenovani-vulytsi-zminy-do-byudzhetu-i-prohram/

   • А, дійсно!
    “Перейменувати вулицю Толстого в Євгена Коновальца”. Але сьогодні пропонують ще одну вулицю Коновальца.

    • Здолбунівсіті

     Був і такий проект, проте поки що депутати лише назвали НОВІ вулиці, а старі, що не підпадають під декомунізацію не перейменовували

    • Володимир Корольков

     А коли графа Л.Толстого прийняли в компартію ?

     • Схоже кілька вулиць перейменували за компанію, вже в рамках деросіфікації. Але в цієї статті мова йде про нові назви вулиць для мікрорайону “Учасників АТО” по вулиці Коперніка.

 • Roman Antonyuk

  Для чого називати вулиці іменами людей? Через декілька років комусь не сподобається Коновалець, а комусь князі Острозькі і т.д. і знову будемо тратити мільйони на перейменування. Називайте краще загальними назвами(гарна, хороша, коротка, цвітуча, тиха і т.д.), а гроші пустіть на щось корисне!!!

 • #39

  Краще корисними справами займалися, а не х***ньою, немає більш роботи як перейменовувати вулиці? Пройде час і буде деАТОмізація ? (Так само як була наприклад вулиця Леніна). Знову перепишуть історію і герої стануть ворогами ?

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама