Пропонуємо громадськості взяти на контроль дати виконання рішень

Доволі детально напрацьоване рішення в сфері екології, поводження із відходами, має бути затверджене на черговій сесії Здолбунівської міської ради 15 березня ц.р.

Пропонуємо громадськості ознайомитись із проектом рішення і взяти на контроль ключові дати із нього.

Про стан  та  завдання по подальшому вдосконаленню роботи по охороні

навколишнього природного середовища та поводження з твердими побутовими

відходами в місті Здолбунів

Заслухавши інформацію заступника міського голови  Кондратюка В.В., враховуючи розпорядження  голови районної державної адміністрації від 27.09.2007 № 467 «Про роботу  виконавчих комітетів місцевих рад щодо дотримання санітарного законодавства та природоохоронних заходів на підвідомчій території», керуючись статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. «Про стан та  завдання по подальшому вдосконаленню роботи по охороні навколишнього природного середовища та поводження з твердими побутовими відходами в місті Здолбунів»  взяти  до відома (інформація додається).
  2. Виконавчому комітету Здолбунівської міської ради:

         2.1. Протягом року провести роботи по очистці зливової каналізації по вул.Віли, 9 – Міцкевича.

         2.2. До 01.10.2017 провести реконструкцію мережі зливової каналізації частини вулиці Шевченка від будинку №238Д до будинку №264а.

         2.3. До 01.05.2017 проконтролювати виділення коштів з обласного природоохоронного фонду на будівництво каналізаційної мережі малоповерхової забудови в м.Здолбунів (мікрорайон «Осада») та на будівництво лінії водовідведення на житловий масив по вулицях Мартинівка, Польова, Б.Тена, Івасюка, провулках Щепкіна та Комунальному в м.Здолбунів.

         2.4. До 01.04.2017 розробити програму озеленення міста на  2017-2019 роки.

         2.5. До 01.05.017 і далі щороку приводити в належний санітарний стан території міських пляжів та зон відпочинку.

         2.6. Постійно  забезпечувати  належний  санітарний  стан на території міста Здолбунів згідно оголошених декад та місячників благоустрою.

         2.7. До 01.11.2017 передбачити кошти для придбання трактора з навісним обладнанням для чистки вулиць міста в зимовий період та перевезенню вантажів в літній період.

         2.8. До 01.05.2017 провести чистку зливової каналізації по вулицях Міцкевича-Шалом Алейхема-Чубинського-Ольжича.

         2.9. До 01.07.2017 провести  роботи по заміні ртутних та натрієвих ламп на світлодіодні по вулиці Старицького, провулку Старицького, частини вулиць Шкільної, Яворницького, Базарної, Мазепи, Фабричної, частини вулиці Шевченка.

         2.10. До 01.07.2017 впроваджувати енергозберігаючі технології при капітальному ремонті мережі вуличного освітлення по вулицях Герцена, Віли, 5, Віли, 6, провулку Грушевського.

         2.11. До 01.10.2017 провести укріплення дамби по вулиці Старомильській.

         2.12. До 01.09.2017 провести капітальний ремонт приміщень дошкільних навчальних  закладів м.Здолбунів (заміна вікон та дверей на металопластикові віконні та дверні блоки).

  1. Директору комунального підприємства «Здолбунівське»:

         3.1. З 01.05.2017 продовжити роботи по роздільному збору сміття на контейнерних площадках міста, а саме: встановити додаткові контейнери по збору пет-пляшки та скла.

         3.2. До 01.09.2017 провести будівництво контрольно-пропускного пункту на сміттєзвалищі в урочищі Здовбиця.

         3.3. До 01.09.2017 розпочати роботи по рекультивації заповнених карт на сміттєзвалищі в урочищі Здовбиця.

         3.4. До 01.05.2017 завершити роботи по огорожі території ринку з продажу сільськогосподарської продукції по вулиці 8 Березня.

         3.5. До 01.08.2017 провести роботи по відводу зливових вод на автостанції по вулиці Базарній.

         3.6. Продовжити роботи по поточному ремонту мереж вуличного освітлення з заміною ртутних ламп на світлодіодні та енергозберігаючі.

         3.7. До 01.08.2017 продовжити роботи по впорядкуванню міського гідропарку (чистка берегової зони, завезення піску, встановлення навісів, будівництво оглядових майданчиків та пішохідних доріжок).

         3.8. До 01.05.2017 провести роботи по санітарній обрізці дерев в місті.

  1. Директору комунального підприємства «Здолбунівводоканал»:

         4.1. Забезпечити  постійний контроль за хлоруванням  питної води.

         4.2. Додержуватися  залишкової дози хлору у питній воді на виході з насосної станції 0,3 – 0,6 мг на один літр води.

         4.3. Щотижня  проводити  промивку тупикових водопровідних мереж.

         4.4. Продовжити роботи по геолого-економічній  переоцінці запасів питних підземних вод згідно програми «Питна вода м.Здолбунів».

         4.5. До 01.12.2017 завершити роботи по будівництву каналізаційної мережі малоповерхової забудови в м.Здолбунів (мікрорайон «Осада»).

         4.6. До 01.12.2017 розпочати роботи  по будівництву ліній водовідведення на житловий масив по вулицях Мартинівка, Польова, Б.Тена, Івасюка, провулках Щепкіна та Комунальному в м.Здолбунів.

  1. Рекомендувати головам ОСББ та керівникам управляючих компаній:

         5.1. Провести реконструкцію освітлення місць загального користування та прибудинкових територій з встановленням світлодіодних ламп.

         5.2. Забезпечити належний санітарний стан прибудинкових територій.

         5.3. Провести озеленення прибудинкових територій.

  1. Рекомендувати начальнику Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області:

         6.1. Постійно проводити рейди з метою ліквідації на території міста торгівлі в несанкціонованих місцях.

         6.2. Постійно виявляти та притягувати до адміністративної відповідальності порушників правил благоустрою міста Здолбунів.

         6.3. Здійснювати контроль руху громадського транспорту по вулицях Незалежності-Ясній.

  1. Рекомендувати начальнику відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації:

         7.1. Щороку залучати школярів до участі в акціях по озелененню міста.

         7.2. В усіх школах міста провести уроки по екологічному вихованню дітей щодо поводження з твердими побутовими відходами.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  голову постійної комісії з питань використання  земельних ресурсів та охорони  навколишнього середовища /голова Українець А.Ю./, а організацію виконання  на заступника  міського голови Кондратюка В.В.
  2. Про хід виконання даного рішення  заслухати  на сесії міської ради у березні 2018 року.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети