Прокурори навчали молодших колег

prokuroryВчора, 20 червня, на базі прокуратури Здолбунівського району (у приміщенні районної ради в залі засідань це відбувалось – прим.ЗС) проведено навчальні-методичні семінари з питань організації роботи з молодими спеціалістами та щодо особливостей організації роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури. Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів прокуратури області, міські та районні прокурори, їх заступники, молоді спеціалісти, працівники, зараховані до кадрового резерву.

Відкрив заняття прокурор Рівненської області Василь Присяжнюк. Він зазначив, що виконання покладених на органи прокуратури завдань у межах нашої області залежить сьогодні від злагодженої роботи 275 прокурорсько-слідчих працівників. А оскільки майже третя частина прокурорської спільноти – це молоді спеціалісти, то вкрай важливо приділяти їм особливу увагу, виховувати у них почуття відповідальності, підвищувати їх професійність з тим, щоб ефективно і якісно захищати права і свободи людини і держави.

Слухачі семінару прослухали лекції низки керівників структурних підрозділів прокуратури області, прокурорів районного рівня про те, як повинна бути налагоджена робота зі стажистами та молодими працівниками, які працюють на прокурорсько-слідчих посадах до 3 років.

Прес-служба прокуратури областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети