Прокурори кажуть, що у рівненських лісах не стріляли

Як ми  повідомляли, зранку на пошту редакції надійшов лист, в якому   вказувалось на нібито протистояння рівненських лісників та закарпатських прокурорів. Так як автор матеріалу не надав нам інших підтверджень, то матеріал ми не розміщували, а лише вказали на його існування на блозі самого адресату. Не забарилась з реакцією і сама прокуратура. Лист, отриманий від неї, теж наводимо.

ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

ПРОКУРАТУРА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРЕС – СЛУЖБА ПРОКУРАТУРИ тел., факс (0312) 61-23-91

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ            http://www.zak.gp.gov.ua

88000, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а                       zakprokuratura@gmail.com

 

 

Повідомлення для ЗМІ

«27» березня 2013 року

 

 

Сьогодні на кількох інтернет-сайтах з’явилася інформація про нібито звернення рівненських лісників щодо полювання закарпатських прокурорів у лісах Рівненщини.

 Прес-служба прокуратури Закарпатської області офіційно заявляє, що дане звернення було анонімним, проте інформація викладена у ньому не відповідає дійсності.

Ніхто з працівників прокуратури Закарпатської області в цілому та прокурор області Анатолій Петруня зокрема, жодного відношення до інформації, викладеної у даних публікаціях та анонімному зверненні не мають.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Доповнено 08.00. Як стверджує джерело http://rivne.com.ua/news/2013/03/28/075444.html

У прокуратурі Рівненської області стверджують, що нічого не знають про полювання своїх колег із Закарпаття. А от Микола Яцик, головний мисливствознавець Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, підтвердив:

— На території Клеванського лісового господарства справді полювали гості із Закарпаття, але не всі, які були зазначені у скарзі. А сама скарга безпідставна. По-перше, всі люди, які нібито її писали, заперечили, що ставили свої підписи, тобто все описане в ній — фантазія. Зрештою, ми проводили перевірку. Порушень не знайшли. У той день мисливці вполювали двох кабанів і чотири-п`ять кіз. Дозвіл на це у них був.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети