Прокурори і суди – лідери недовіри українців

Центр соціальних досліджень “Софія”, завдяки своєму соціальному дослідженню, виявив, що 65,8% опитаних українців не довіряють Національної поліції. Відповідні результати опитування опублікували “Українські новини“.

Згідно з результатами опитування, 40,4% респондентів зовсім не довіряють поліції, ще 25,4% – швидше за все не довіряють, 2,5% – повністю довіряють, 20,8% – швидше довіряють, 10,9% – не змогли відповісти.

Аналогічне опитування було проведене щодо прокуратури. Не довіряють прокуратурі – 81,4% опитаних: 57,8% – зовсім не довіряють, 23,6% – швидше не довіряють, 1,3% – повністю довіряють, 7,8% – швидше довіряють, 9,5% – не змогли відповісти.

Найбільше не довіряють українці судам – 85,6% опитаних: 62,8% – зовсім не довіряють судам, 22,8% – швидше не довіряють, 0,8% – повністю довіряють, 5,1% – швидше довіряють, 8,5% – не змогли відповісти.

Найкращі результати довіри показали Збройні сили – 55% довіри: 23,7% – зовсім не довіряють, 13,1% – швидше не довіряють, 20,6% – повністю довіряють, 34,4% – швидше довіряють, 8,2% – не змогли відповісти.

Зазначається, що в рамках опитування, яке пройшло з 26 травня по 1 червня 2017 року в усіх адміністративних областях України, опитали 1217 повнолітніх респондентів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети