Прокурор Здолбунівщини їде працювати у Київ

sesia rayrady 231013 (46)За революційний час на Здолбунівщині назбиралось багато запитань до прокурора району 36-річного Ігора Ольшанецького. Прокурором Здолбунівщини він працював з жовтня 2007 року, а до цього працював у прокуратурі м.Рівне. І ось в очікуванні змін, в т.ч із зміною нового прокурора області, сьогодні стала відома і подальша доля Ігоря Ольшанецького. Він пішов на значне підвищення і вже збирає чемодани на Київ.
12 березня виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький призначив Ігоря Ольшанецького першим заступником начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей.pryznachenna



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети