Прокуратура Здолбунівського району відреагувала на звернення підприємців

12.03.2013 прокурором району проведено нараду за участю голови галузевої ради підприємців Здолбунівського району Бляшина Я.І., керівників підприємств, приватних підприємців району та представників Здолбунівської райдержадміністрації. Відзначено, що факти незаконного тиску на бізнес, на жаль, мають місце. Численні перевірки підприємців, складання адміністративних протоколів, притягнення їх до відповідальності, призупинення діяльності суб’єктів господарювання призводять до скрути та відчаю представників малого та середнього бізнесу.

Як засвідчили проведені прокуратурою району перевірки, службовими особами органів державного контролю порушуються строки та порядок проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання. Такі порушення виявлялись при плануванні та проведенні перевірок службовими особами управління Пенсійного фонду України в районі та управління Держтехногенбезпеки України в Здолбунівському районі.

У поточному році надійшло 1 повідомлення на телефон «гарячої лінії» від приватного підприємця про порушення його прав працівниками Здолбунівського РВ УМВС України в області. За указаним фактом прокуратурою району проведено перевірку, за наслідками якої внесено начальнику Здолбунівського РВ УМВС України в області подання.

Основним джерелом отримання прокурорами інформації про факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та суб’єктів господарювання з боку службових осіб органів державної влади і контролю, правоохоронних органів залишаються повідомлення, які надходять на телефони «гарячої лінії».

За інформацією Прокуратури Здолбунівського району, на фото Ярослав Бляшин

Ми звернулись за коментарем до Ярослава Бляшина:

– Те, що є така можливість офіційно звертатись до прокуратури з приводу можливого тиску чи просто бюрократичної неправомірної тяганини з боку контролюючих органів, – то є дуже добре. Я всім підприємцям кажу, щоб використовували усі можливості для захисту своїх інтересів. Поки робиш роботу, важко слідкувати за всіма законами: візьміть газету “Урядовий кур’єр”, почитайте, скільки там змін до діючих законів вноситься. То треба лише сидіти і читати їх, а не працювати? Добре, що такі зустрічі є, сподіваюсь, вони не формальні, і закликаю підприємців: як тільки відчуваєте до себе заангажоване ставлення перевіряючих, не бійтесь і телефонуйте в прокуратуру.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети