. Прокуратура запрошує на круглий стіл  | Здолбунів City

Прокуратура запрошує на круглий стіл 

З метою  забезпечення належного інформування щодо діяльності органів прокуратури, налагодження конструктивних зв’язків із суспільством та узгодження заходів, спрямованих на вирішення проблемних питань керівництвом Здолбунівської місцевої прокуратури ініційовано  проведення зустрічі з представниками місцевих громад, активістами та заявниками у форматі «круглого столу». Проведення зустрічі заплановано на  06 грудня 2016 року о 14 год. у приміщенні Здолбунівської місцевої прокуратури.

Попередній запис на зустріч з керівництвом місцевої прокуратури проводиться за телефоном (03652)2-25-16 до 02.12.2016. Для здійснення якісного діалогу громадяни можуть подати перелік проблемних питань, які необхідно включити до обговорення під час зустрічі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама