Прокуратура відреагувала на факт вчинення конфлікту інтересів у діях голови Здолбунівської районної ради

Завдяки опрацюванню інформації громадських активістів Здолбунівська місцева прокуратура встановила, що на території Здолбунівського району здійснює господарську діяльність одне із ТОВ, власником якого є близький родич голови районної ради, що вказує на наявність у останнього потенційного конфлікту інтересів.

На такий факт порушення прокуратура відреагувала поданням.

Як результат, голова районної ради повідомив депутатів про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зобов’язався не вживати жодних дій на користь зазначеного ТОВ, вказане питання обговорено на черговій сесії районної ради та набуло публічності, завдяки чому забезпечено контроль за додержанням посадовцем антикорупційного законодавства.

 Законом України «Про запобігання корупції» визначено перелік спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, до яких, зокрема, віднесено органи прокуратури.

Незважаючи на те, що у 2016 році, з часу, коли розпочато діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції,  органи прокуратури позбавлені повноважень складати протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, прокурори продовжують здійснювати заходи щодо протидії такому негативному явищу, як корупція.

З цією метою прокуратура продовжує вносити акти реагування (подання) з метою усунення причин і умов, що сприяють діянням, що пов’язані з корупцією. 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети