Прокуратура має вже перші результати вирубки дерев у клеванському “тунелі кохання”

У зв’язку із знищенням дерев у відомому місці відпочинку населення “Тунель кохання”, прокуратура Рівненської області організувала перевірки додержання вимог природоохоронного та іншого законодавства на території вказаного об’єкту.

На даний час з’ясовано, що балансоутримувачем під’їзної колії уздовж Тунелю є ВП „Рівненська дистанція колії”. Відповідно до інформації Управління Держземагенства у Рівненському районі територія під колією відноситься до земель (у складі угідь забудовані землі промисловості) на території Оржівської і Клеванської селищних рад.

Прокурорською перевіркою з’ясовується із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції та Державної інспекції сільського господарства наявність порушень чинного законодавства у діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, а також власника і користувача під’їзної колії при утриманні зеленого Тунелю. До перевірки також залученні ревізори з безпеки руху ДТГО«Львівська залізниця» в частині додержання законодавства у сфері безпеки руху та експлуатації під’їзної колії.

Крім того, за фактом порубки 22 дерев різних порід уздовж Тунелю працівники Рівненського РВ УМВС України в області розслідують кримінальне провадження за ст. 246 КК України. Вживаються заходи до з’ясування всіх обставин події та встановлення осіб, які вчинили правопорушення.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Від ЗС: дивно, що лише вирубка 22 дерев фігурує у прокурорському повідомленні, адже за свідченнями жителів селища таких там було декілька сотень, але позитивним є сам факт бажання прокуратури розслідувати це і винести власне рішення.

І на жаль-це відоме вже у всьому світі місце поки що зовсім не стало місцем відпочинку. По-перше тому що там залізнична діюча колія, по-друге тому що там зовсім немає навколо інфраструктури для відпочинку і не тільки міжнародних гостей, а й місцевих закоханих. Тому можна цей тунель поки що називати місцем улюбленого фотографування місцевих мешканців.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети