Прокуратура і суд покарали винних

Зважаючи на внесені Законом України №198-УІІІ від 12.02.2015 зміни до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції, згідно яких повноваження органів прокуратури зі складання протоколів про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією (ст.ст. 172-4 -172-9 КУпАП) припинено, Здолбунівською місцевою прокуратурою продовжується активне використання інших повноважень спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції. Починаючи з 15.08.2016 відповідна робота спрямовується на виявлення фактів корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, процесуальне забезпечення невідворотності покарання винних осіб, поновлення порушених інтересів держави, відшкодування збитків, завданих корупційними правопорушеннями, виявлення і усунення причин та умов, що сприяли їх вчиненню.

При вивченні стану додержання посадовими особами однієї із сільських рад Здолбунівського району вимог антикорупційного законодавства, місцевою прокуратурою виявлено 3 факти вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, які допущено секретарем та 2 депутатами сільської ради при голосуванні за прийняття рішень із земельних питань. Зібрані матеріали за вказаними фактами скеровано до Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, в результаті опрацювання яких складено та направлено до суду З протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією за ч.ч.І, 2 ст. 172-7 КУпАП.

У січні 2017 року Здолбунівським районним судом, за участі прокурора Здолбунівської місцевої прокуратури, розглянуто 2 справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією за наведеними фактами. Встановивши доведеність вини у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч.І, 2 ст. 172-7 КУпАП, суд притягнув 2 посадовців місцевої ради до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 3400 грн. кожному – повідомляє офіційний сайт Здолбунівської прокуратури.

від ЗС:+прінт скріни рішень судуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети