Програми розвитку культури і спорту у Здолбунові 2017

Додаток  5

                                                                                 до  рішення міської ради

                                                                                 від    28.12. 2016  № 309

 

П Р О Г Р А М А

розвитку фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2017 рік

 

1.Метою Програми є визначення та забезпечення реалізації заходів, спрямованих на формування в місті чіткої  моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах.

Для досягнення мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:

забезпечити об’єднання зусиль у розвитку фізичної культури і спорту міської ради , зацікавлених громадських організацій, широких верств населення;

сформувати у населення сталі традиції та мотивації щодо фізичного виховання і спорту для всіх як важливих чинників забезпечення здорового способу життя;

удосконалити форми залучення різних категорій населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку;

удосконалити систему дитячо-юнацького спорту;

сприяти поширенню клубної системи у сфері фізичної культури і спорту;

створювати  сприятливих умов для зростання ролі громадських  організацій фізкультурно-спортивної спрямованості;

сприяти  будівництву  за підтримки органів місцевого самоврядування сучасних спортивних споруд, належному  їх обладнанню та використанню.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  кошти  для  участі громадських організацій в  фізкультурно-спортивних заходах  протягом   2017 року.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу  пропагувати здоровий спосіб життя, активне змістовне дозвілля та залучати  дітей і підлітків  міста Здолбунова до участі  в  фізкультурно-спортивних заходах.

  

К О Ш Т О Р И С

видатків на виконання Програми  розвитку  фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2017 рік

 

№ п/п Заходи, які доцільно профінансувати Вартість тис.грн. Термін

виконання

Виконавець

програми

1. Виділити кошти   Християнській  спілці молоді YMCA  Здолбунова  для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих заходів в місті Здолбунові, зокрема в міському гідропарку та міському клубі, участі в  місцевих змаганнях та у  Всеукраїнському  Чемпіонаті  з флорболу. 5.0 Протягом року Християнська  спілка молоді YMCA  Здолбунова
2. Виділити кошти  громадській  організації ФК «Локомотив»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району 10.0 Протягом року ФК «Локомотив»
3. Виділити кошти  громадській організації спортивний клуб «Сейкен» для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих  заходів та участі  в змаганнях 15.0 Протягом року СК  «Сейкен»
4. Виділити кошти  громадській організації «Спортивний клуб «Орли» для організації та проведення  навчально-тренувальних зборів та участі  в змаганнях 10.0 Протягом року ГО «СК  «Орли»
5. Виділити кошти  громадській  організації СК «Хлібороб»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району 10.0 Протягом року СК «Хлібороб»
6. Виділити кошти громадській організації «Міський спортивний клуб «Богатир» на функціонування  клубу 100.0 Протягом року Міський СК «Богатир»
  ВСЬОГО: 150.0    

Секретар ради                                                                   В.Капітула

 

                                                                                                 Додаток  4

 до рішення міської ради

 від   28.12.2016 року  № 309

 

 

П Р О Г Р А М А

організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових

заходів в місті Здолбунові на 2017 рік

 

  1. Мета програми :

Метою Програми є забезпечення  виконання Здолбунівською міською радою  повноважень передбачених статтею 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» спрямованих на організацію культурно-мистецьких, національно-патріотичних  та спортивно-масових заходів на території міста  Здолбунова, розвитку творчих здібностей різних вікових категорій населення, сприяння відродженню народної творчості , виховання національної свідомості,  організації змістовного дозвілля  в місцях масового відпочинку.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  організація та  участь в  культурно- мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових  заходах  впродовж   2017 року.

В програмі заплановано виділення коштів на придбання подарунків, призів, грамот, вінків, квітів, організації заходів по святкуванню Дня міста.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу забезпечити  належне проведення масових заходів, організацію дозвілля  мешканців міста та  розвиток  творчих здібностей різних вікових категорій, зокрема дітей та молоді в місті Здолбунові.

К О Ш Т О Р И С

 видатків на виконання  Програми  організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових

заходів в місті Здолбунові на 2017 рік

№ п/п

 

Заходи, які доцільно профінансувати

 

Вартість тис.грн.  

Виконавець

програми

 

1. Кошти для придбання вінків, кошиків квітів :

–         до Дня визволення міста;

–         до Дня Соборності України;

–         загиблим воїнам ОУН-УПА, ветеранам ВВв в День Перемоги;

–         до 24-ї річниці Незалежності України;

–         до Дня інтернаціоналіста;

–         до Дня  міста;

–         до Дня Українського козацтва

до Дня визволення України

–         до Дня пам’яті жертв   голодомору 1932-1933 років в Україні;

–         інших знамених і пам’ятних дат

5.0  

 

 

 

Міська рада

2. Кошти для придбання призів дітям – учасникам  культурно-мистецьких та спортивно-масових  заходів у місті (обдарованих дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , дітей та молоді з функціональними обмеженнями,  з багатодітних та малозабезпечених сімей) та іншим категоріям учасників.  

 

 

 

5.0

 

 

 

 

Міська рада

3. Кошти на придбання:

– почесних грамот, цінних подарунків та квітів для нагородження з нагоди державних та професійних свят, ювілейних дат, тощо.

5.0

 

 

 

 

Міська рада

4. Кошти для підтримки учасників,  які представляють місто Здолбунів на культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях, інших заходах та місцевих авторів. 20.0 Міська рада
5. Кошти на організацію і проведення поховання  воїнів загиблих в зоні АТО в т.ч. оплата послуг з харчування ( жалобних обідів) 7.0 Міська рада
6. Кошти для організації  та  проведення святкування Дня міста 30.0 Міська рада
  ВСЬОГО: 72.00  

Секретер ради                                                         В.КапітулаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети