Програма соцзахисту і пільг для школярів на Здолбунів-експрес

П Р О Г Р А М А соціального захисту малозахищених верств та інших категорій

населення міста  Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги  на 2016 рік 20.6.Програма соцзахист 2016 рік 1

 

 1. Мета Програми:

            –   реалізація державної та місцевої політики у сфері соціального захисту та підтримки населення;

– забезпечення організаційних заходів щодо реалізації державних соціальних програм;

–   підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану;

–  поліпшення ефективності взаємодії органу місцевого самоврядування з громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин;

– формування позитивного ставлення до військовослужбовців та членів їх сімей;

– сприяння у впровадженні міського  пасажирського маршруту, який забезпечить сполучення соціально незахищеним категоріям громадян з важкодоступних районів міста з основними об’єктами соціальної  інфраструктури.

2.Завдання Програми:

Надання комплексної соціальної та іншої допомоги вразливим верствам громади міста (додаток  1):

– дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які виховуються у кризових сім’ях;

– особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям – інвалідам, ветеранам війни, праці, дітям війни, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, одиноким громадянам похилого віку, малозабезпеченим сім’ям та ін.;

–   громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах;

– громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції;

– учасникам, сім’ям загиблих та сім’ям, у яких один із членів сім’ї виконує обов’язки в зоні АТО;  

–  компенсаційні виплати  на пільговий  проїзд  міським маршрутом «Експрес»  учням та студентам  навчальних закладів (додаток 2).

          Надання безоплатної правової допомоги щодо захисту прав постраждалих учасників АТО та членів їх сімей.

           Безкоштовне відвідування гуртків, секцій, дітьми осіб, які брали, які брали безпосередню участь в АТО, закладів культури міського підпорядкування.

            Створення міського центру, фізичної та психологічної реабілітації  осіб, які брали безпосередню участь в АТО на базі громадської організації спортивний клуб «Сейкен».

 1. Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада.
 2. Джерело фінансування – міський бюджет.
 3. Очікувані результати:

Виконання  програми дасть змогу:

– підвищити рівень життєзабезпечення одиноких громадян похилого віку, малозабезпечених мешканців міста, ветеранів війни та праці, інвалідів різних категорій та інших соціально незахищених категорій, що сприятиме підвищенню їх життєвого рівня;

– поліпшити соціально-психологічний мікроклімат  в родинах сімей учасників АТО;

–  забезпечити пільгове перевезення 100% учнів, що його потребують;

–  створити рівні умови доступу до освіти

 КОШТОРИС

видатків на виконання Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги на 2016 рік

№ п/п Заходи, які доцільно профінансувати Вартість, тис.грн.

Виконавець

програми

1.

Виділити кошти для  надання матеріальної допомоги на лікування:

– дітям – сиротам, дітям без батьківського піклування,

–  дітям, які виховуються у кризових сім’ях.

 

4.0

 

 

 

Міська рада
2. Допомога на поховання непрацюючих громадян міста та поховання тіл цивільних осіб, які загинули в зоні АТО на сході України та особу яких встановлено шляхом проведення ДНК – експертизи. 18.6 Міська рада
3.

Матеріальна допомога:

– самітнім громадянам  похилого віку;

– ветеранам війни та  праці;

– інвалідам 1, 11, 111 гр. Великої Вітчизняної війни, загального захворювання, з дитинства;

– громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

– сім’ям загиблим військовослужбовців, сім’ям постраждалим внаслідок військових конфліктів;

–  політв’зням  та репресованим;

– учасникам партизанського руху;

– учасникам бойових дій та інших військових конфліктів;

– громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,

– хворим, які потребують хірургічного    втручання;

– хворим, які перебувають в реанімаційному відділенні;

– онкохворим;

– хворим на туберкульоз;

– постраждалим від нещасних випадків та стихійного лиха;

– особам, звільненим з місць позбавлення волі;

– іншим категоріям населення, що потребують матеріальної допомоги

99.400 Міська рада
5. Виділити кошти на оздоровчо – реабілітаційні заходи для учасників АТО на базі громадської організації – спортивний клуб «Сейкен».     25.0 Спортивний клуб «Сейкен»
6.

Матеріальна  допомога :

– спортсменам-чемпіонам та призерам,  майстрам спорту, кандидатам у майстри спорту, тренерам, які мають особливі досягнення.

28.0 Міська рада
7. Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд  автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 200.00 КП «Здолбунівське»
  ВСЬОГО: 375.0

Секретар ради                                                                             В.Капітула

 Додаток 1

до  Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги на 2016 рік

Положення

про порядок використання коштів Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста  Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги  на 2016 рік

 1. Загальні положення

Положення розроблене відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» і визначає порядок використання коштів Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста  Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги  на 2016 рік (далі – Програма).

 • Кошти на реалізацію Програми затверджуються міською радою при прийнятті міського бюджету на відповідний бюджетний рік.
 • Кошти Програми виділяються лише у встановлених розмірах.
 1. Напрям використання коштів Програми
 • Напрямами використання коштів Програми є надання матеріальної допомоги мешканцям міста, в тому числі малозахищеним категоріям громадян, а також тим, які перебувають у скрутних життєвих обставинах.
 • Матеріальна допомога виплачується громадянам на лікування, в зв’язку з важким матеріальним становищем, нещасним випадком, стихійним лихом, на лікування дітей – сиріт, дітей без батьківського піклування, дітей, які виховуються у кризових сім’ях, учасникам антитерористичної операції, спортсменам, які досягли високих результатів на придбання вітамінів, відновлювальних  засобів та калорійного харчування, та інших потреб, а також на поховання непрацюючих соціально незахищених  громадян.
 • Матеріальна допомога на поховання виплачується членам сім’ї померлого, який не перебував на обліку в центрі зайнятості, в управлінні соціального страхування, не перебував на пенсійному забезпеченні та перед смертю не працював.
 1. Надання матеріальної допомоги
 • Для надання матеріальної допомоги заявник подає заяву на ім’я міського голови, який накладає відповідну резолюцію. До заяви додаються документи передбачені чинним законодавством та відповідною картою послуг, затвердженою розпорядженням міського голови від 14.02.2014 року №20-р.
  • Для отримання матеріальної допомоги для учасника антитерористичної операції додаються додатково довідка про перебування у зоні антитерористичної операції та медична довідка в разі отримання поранення, контузії або інших важких наслідків для здоров’я.
 • Заява разом з поданими документами розглядається на засіданні комісії  з надання матеріальної допомоги, створеної розпорядженням міського голови   від 25.05.2015 року  № 75-р. Представники  комісії виходять до заявника за місцем проживання і складають  акт обстеження його матеріальних умов і тільки після цього подається пропозиція  про розмір матеріальної допомоги і викладається в проекті рішення  виконавчого комітету або міської ради.
 • Проект рішення про матеріальну допомогу в розмірі до 500 грн. виноситься на розгляд виконавчого комітету.
 • Проект рішення про матеріальну допомогу  в розмірі понад 500 грн. виноситься на розгляд  постійних депутатських комісій  та  сесії.
 • Розмір матеріальної допомоги учаснику антитерористичної операції  (або членам його сім’ї) становить 500 грн.
  • Розмір матеріальної допомоги учаснику антитерористичної операції (або членам його сім’ї) у зв’язку з скрутними життєвими обставинами  становить  1  тис. грн.
  • Розмір матеріальної допомоги учаснику антитерористичної операції у разі  важкого поранення, контузії , або інших  серйозних  наслідків для здоров’я становить  від 2.5  тис. грн.
 • Матеріальна допомога є одноразовою.

Секретар  ради                                                                    Капітула В.В.

 

 

Додаток   №2

до Програми соціального

захисту малозабезпечених верств та інших  категорій населення  міста Здолбунів  що потребують матеріальної

допомоги на 2016 рік

 

 

Порядок встановлення

пільгового проїзду учнів в місті Здолбунів на 2016 рік

 

Мета Порядку

Метою Порядку встановлення є забезпечення організації безпечного, регулярного і пільгового перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста до місця навчання і додому, поліпшення освітнього рівня населення та забезпечення беззбиткової діяльності перевізників міста.

 

Основний механізм реалізації Порядку

 1. Порядок реалізовуватиметься з використанням транспортних засобів (автобусів), що працюють на маршрутах загального користування в місті. Окремо транспортні засоби під реалізацію Програми не виділятимуться.
 2. Передбачається пільгове перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста за вартістю квитка 1,00 грн. з особи за разове перевезення. Інша частина вартості проїзду (1,00 грн.) відшкодовуватиметься з бюджету міста щомісячно.
 3. Головним розпорядником коштів для здійснення відшкодувань пільгових перевезень учнів міста Перевізнику призначається КП «Здолбунівське».
 4. Учень може скористатися правом пільгового проїзду тільки у навчальні місяці.
 5. Перевізник щомісячно до 5 числа місяця наступного за звітним надає звітну відомість (форма додається) із зазначеними у ній обсягами перевезень учнів відповідно до встановленого по маршруту коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів платної категорії до кількості перевезених учнів головному розпоряднику коштів – КП «Здолбунівському» для  узагальнення, обчислення та призначення розміру відшкодування.
 6. Коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів платної категорії до кількості перевезених учнів визначається на основі актів обстеження пасажиропотоку по міському  маршруту.

Очікувані результати, ефективність Порядку

Виконання Порядку  дасть змогу:

 1. Забезпечити пільгове перевезення 100% учнів, що його потребують.
 2. Створити рівні умови доступу до освіти.

Обсяги та джерела фінансування

Забезпечення фінансування встановленого Порядком  здійснюється за рахунок коштів бюджету міста, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Обчислення планових витрат (обсягу відшкодування з бюджету міста): (від ЗС: є думка, що цифра відшкодування перевізнику завищена в рази 2-3, детальніше дивись за посиланням Обчислення…)

Кількість учнів 1-11 класів,  що потребують довезення до місця навчання: 411  та 306 дітей потребують довезення до закладів  позашкільної  освіти,    музична школа, БКЦ,  районний будинок культури, ДЮСШ   та 20 студентів Здолбунівського ліцею залізничного транспорту.

Пропоновані тарифи на перевезення учнів, грн/чол
Категорія учнів Базовий тариф, грн в т.ч. розподіл оплати
учень
(під час проїзду)
бюджет міста
1-11 кл 2,00 1,00 1,00
Калькуляція витрат на відшкодування вартості перевезень за січень-червень 2016
Назва витрат Обсяг коштів, грн. Примітка
Відшкодування вартості перевезених учнів, всього, в т.ч.: 200000.000 проїзд 2 рази в день, 182 днів  «січень-червень» 2016
січень 33070.00 31       0.74
лютий 32060.00 29      0.75
березень 34270.00 31       0.75
квітень 33165.00 30       0.75
травень 34270.00 31      0.75
червень 33165.00 30      0.75

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети