Програми підтримки культури та спорту на 2016 рік

miskrada_tablychkaП Р О Г Р А М А

організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2016 рік 20.4. програма культура на 2016

 

  1. Мета програми :

Метою Програми є забезпечення  виконання Здолбунівською міською радою  повноважень передбачених статтею 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» спрямованих на організацію культурно-мистецьких, національно-патріотичних  та спортивно-масових заходів на території міста  Здолбунова, розвитку творчих здібностей різних вікових категорій населення, сприяння відродженню народної творчості , виховання національної свідомості,  організації змістовного дозвілля  в місцях масового відпочинку.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  організація та  участь в  культурно- мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових  заходах  протягом   2016 року.

В програмі заплановано виділення коштів на придбання подарунків, призів, грамот, вінків, квітів, організації заходів по святкуванню Дня міста.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу забезпечити організацію дозвілля  мешканців міста та  розвиток  творчих здібностей різних вікових категорій, зокрема дітей та молоді. 

заходи культуриК О Ш Т О Р И С

 видатків на виконання  Програми  організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2016 рік

  

№ п/п

 

Заходи, які доцільно профінансувати

 

Вартість тис.грн.

 

Виконавець

програми

 

1.

Кошти для придбання вінків, кошиків квітів :

–         до Дня визволення міста;

–         до Дня Соборності України;

–         загиблим воїнам ОУН-УПА, ветеранам ВВв в День Перемоги;

–         до 24-ї річниці Незалежності України;

–         до Дня інтернаціоналіста;

–         до Дня  міста;

–         до Дня Українського козацтва

до Дня визволення України

–         до Дня пам’яті жертв   голодомору 1932-1933 років в Україні;

–         інших знамених і пам’ятних дат

5.0

 

 

 

 

Міська рада

призи дітям

2. Кошти для придбання призів дітям – учасникам  культурно-мистецьких та спортивно-масових  заходів у місті (обдарованих дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , дітей та молоді з функціональними обмеженнями,  з багатодітних та малозабезпечених сімей) та іншим категоріям учасників.

 

 

 

 

5.0

 

 

 

 

Міська рада

Кошти на придбання:

– почесних грамот, цінних подарунків та квітів для нагородження з нагоди державних та професійних свят, ювілейних дат, тощо.

5.0

 

 

 

 

Міська рада

Кошти для підтримки учасників,  які представляють місто Здолбунів на культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях, інших заходах та місцевих авторів. 20.0 Міська рада
Кошти на організацію і проведення поховання  воїнів загиблих в зоні АТО в т.ч. оплата послуг з харчування ( жалобних обідів) 7.0 Міська рада
Кошти для організації  та  проведення святкування Дня міста 30.0 Міська рада
ВСЬОГО: 72.00

stadyonП Р О Г Р А М А розвитку фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2016 рік 20.5.програма спорт на 2016

 

1.Метою Програми є визначення та забезпечення реалізації заходів, спрямованих на формування в місті чіткої  моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах.

Для досягнення мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:

забезпечити об’єднання зусиль у розвитку фізичної культури і спорту міської ради , зацікавлених громадських організацій, широких верств населення;

сформувати у населення сталі традиції та мотивації щодо фізичного виховання і спорту для всіх як важливих чинників забезпечення здорового способу життя;

удосконалити форми залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку;

удосконалити систему дитячо-юнацького спорту;

сприяти поширенню клубної системи у сфері фізичної культури і спорту;

створювати  сприятливих умов для зростання ролі громадських  організацій фізкультурно-спортивної спрямованості;

сприяти  будівництву  за підтримки органів місцевого самоврядування сучасних спортивних споруд, належному  їх обладнанню та використанню.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  кошти  для  участі громадських організацій в  фізкультурно-спортивних заходах  протягом   2016 року.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу  пропагувати здоровий спосіб життя, активне змістовне дозвілля та залучати  дітей і підлітків  міста Здолбунова до участі  в  фізкультурно-спортивних заходах.

 

К О Ш Т О Р И С

видатків на виконання Програми  розвитку  фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2016 рік

 

№ п/п Заходи, які доцільно профінансувати Вартість тис.грн.

Термін

виконання

Виконавець

програми

1. Виділити кошти   Християнській  спілці молоді YMCA  Здолбунова  для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих заходів в місті Здолбунові, зокрема в міському гідропарку та міському клубі, участі в  місцевих змаганнях та у  Всеукраїнському  Чемпіонаті  з флорболу. 5.0 Протягом року Християнська  спілка молоді YMCA  Здолбунова
2. Виділити кошти  громадській  організації ФК «Локомотив»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району 10.0 Протягом року ФК «Локомотив»
3. Виділити кошти  громадській організації спортивний клуб «Сейкен» для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих  заходів та участі  в змаганнях 5.0 Протягом року спортивний клуб «Сейкен»
4. Субвенція районному бюджету на утримання ДЮСШ «Колос» 100.0 Протягом року Міська рада
ВСЬОГО: 120.0

Секретар ради                                                                   В.Капітула

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети