Програма підтримки КП, ОСББ на 2016 рік

miskrada_tablychkaП Р О Г Р А М А

підтримки комунальних підприємств, ОСББ

та розвитку міста Здолбунова на 2016 рік 20.3 ППКП-01-16.1

 

  1. Мета програми :

Метою Програми є забезпечення утримання в задовільному технічному та естетичному стані об’єктів житлово-комунального господарства міста Здолбунів, що стоять на балансі/утриманні комунальних підприємств міста, ОСББ та забезпечують його безперебійну та якісну експлуатацію.

  1. Заходи по реалізації програми:

     Програмою визначений перелік заходів та об’єктів житлово-комунального господарства міста Здолбунова, на які виділяються кошти для придбання матеріалів або обладнання, проведення  ремонту, будівництва чи реконструкції  протягом   2016 року шляхом поповнення статутного фонду комунальних підприємств міста.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу забезпечити утримання в належному технічному та санітарно-епідеміологічному стані переважної більшості об’єктів житлово-комунального господарства міста Здолбунова в 2016 році. Завдяки виконанню програми значно зміниться естетичний стан міста та покращиться якість надання житлово-комунальних послуг жителям міста Здолбунова.                                                  

                                                         КОШТОРИС  П Р О Г Р А М И                                                                                

підтримки комунальних підприємств, ОСББ

та розвитку міста Здолбунів на 2016 рік

 

Назва заходу

Вар-

тість,

тис.грн

Виконавець програми
І.Поповнення статутного фонду 283.8
1. КП «Здолбунівське» 200.0
1.1 Придбання автовишки 200.0 КП «Здолбунівське»
2 КП «Міське будинкоуправління»  43.0
2.1 Придбання бензокоси 18.0 КП «МБУ»
2.2 Придбання  електроперфоратора 10.0 КП «МБУ»
2.3 Придбання електродриля   6.0 КП «МБУ»
2.4 Придбання  бензопилки   9.0
3 КП «Здолбунівкомуненергія»    0
4 КП «Здолбунівводоканал» 40.8
4.1 Виготовлення проектно- кошторисної документації на будівництво водогону від свердловини №9а,№14,№15 до ВНС по вул. Старомильська в с. Загороща Рівненського району Рівненської обл.. 29.7 КП «Здолбунівводоканал»
4.2 Виготовлення проектно- кошторисної документації на будівництво системи електропостачання та відновлення свердловини №15 в с.Загороща Рівненського району Рівненської області 11.1 КП «Здолбунівводоканал»
ІІ План на 2016 рік 1556.2
1 Будівництво пам’ятного знаку на площі Героїв майдану  в м.Здолбунів 200.0 КП Здолбунівське»
2 Будівництво дороги та пішохідної доріжки в гідропарку міста Здолбунів 150.0 КП«Здолбунівське»
3 Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 10.0 КП«Здолбунівське»
4 Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво ліній водопостачання та водовідведення на житловий масив по вулицям Мартинівка, Щепкіна, Польова, Івасюка в м.Здолбунів 20,0 КП «Здолбунівводоканал»
5 Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво пам’ятного знаку Т.Г.Шевченко 10,0 КП «Здолбунівське»
6 Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС 10,0 КП «Здолбунівське»
7 Будівництво дошкільного навчального закладу по вул.Івана Богуна,9 в м.Здолбунів Рівненської області, в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації 30,0 Міська рада
8 Добудова музичного залу ДНЗ «Грайлик» в т.ч. коригування проектно-кошторисної документації 170.0 Міська рада
9 Реконструкція сміттєзвалища в урочищі Здовбиця в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації 10.0 КП Здолбунівське
10 Реконструкція вуличного освітлення по вул.Пирогова- Котляревського- частині вул.Фестивальної в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 238,6 КП Здолбунівське
11 Реконструкція вуличного освітлення по вул.Шевченка-Цегельній –С.Наливайка – Садки в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 244.1 КП Здолбунівське
12 Реконструкція вуличного освітлення по вул.Миру- Західній-    2 Лютого в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 63.5 КП Здолбунівське
13 Будівництво каналізації по вул.Д.Яворницького-Лермонтова в м.Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 80.0 КП «Здолбунів- водоканал»
14 Реконструкція зливової каналізації по вул.Зеленій- Д.Яворницького в м.Здолбунів 100.0 КП Здолбунівське
15 Будівництво каналізаційної мережі малоповерхової забудови в м.Здолбунів ( мікрорайон « Осада») 100.0 КП «Здолбунів- водоканал»
16 Реконструкція вуличного освітлення по вул.Пушкіна в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 10.0 КП Здолбунівське
17 Реконструкція вуличного освітлення по вул.Віли,7-Віли,9- Гранична в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 10.0 КП Здолбунівське
18 Будівництво огорожі дошкільного навчального закладу «Усмішка» в м.Здолбунів ( в т.ч.проектно-кошторисна документація) 50.0 Міська рада (прим.ЗС-ця пропозиція подана жителями міста через проект прозорий бюджет ЗЕОНу)
19 Капітальний ремонт системи теплопостачання дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» в м.Здолбунів ( в т.ч.проектно-кошторисна документація) 50.0 ДНЗ «Дзвіночок»
20 Придбання основних засобів 10,0 ДНЗ «Чебурашка»
21 Придбання основних засобів 60,0 ДНЗ «Усмішка»
Всього по програмі 1 910. 0

 

Секретар ради                                                                   В.В.КапітулаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети