Професійна ганьба рівненської міліції

обласна міліціяІз приміщення обласного управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівному зникло 80 тисяч доларів та понад 136 кілограмів бурштину (обробленого та сирцю). Слідчий, який зберігав гроші та бурштин як речовий доказ, заявив, що його кабінет… обікрали, знявши грати, відчинивши вікно і зламавши сейф.

Навіть дитина не повірить у те, що до обласного управління міліції можуть спокійно під’їхати злодії, непомітно для охорони зламати грати на вікнах та вивезти автомобілем із міліцейського приміщення 136 кілограмів вантажу. Таке неможливо зробити навіть у продуктовому супермаркеті. Правду про те, коли, куди і хто виніс цінності, які у вівторок міліціонери вилучили під час обшуку у Клесові, має встановити комісія з міністерства. Тим часом слідчо-оперативна група облуправління міліції оглядає місце події. Висловимо припущення, що ані слідчі, ані комісія нічого не знайдуть.

На нашу думку, сам факт того, що цінності зникають вже із самої міліції, мав би стати приводом для негайної відставки начальника обласної міліції і справді серйозного та професійного розслідування незалежних від місцевого бурштину фахівців. Тому що у нас, судячи з усього, від бурштину залежать, здається, вже всі.

Сергій Ткаченко, РВВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети