Проект ЗЕленого газОНу переміг у конкурсі обласних проектів

Із усіх пропозицій експерти відібрали 8 проектів. На свої ідеї громади отримають від 75 до 100 тисяч гривень.

«На конкурс подали всього 65 заявок. Комісія відібрала найкращі. Загалом на проекти спрямують більше 700 тисяч гривень. Обов’язковою умовою їх реалізації є співфінансування. Громади-переможці планують витратити більше 500 тисяч гривень», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Так, за допомогою коштів обласного бюджету у дитсадку села Острожець Млинівського району встановлять сонячні колектори, а в дошкільному закладі села Бугрин Гощанського району облаштують дитячий майданчик. Гроші отримає громада Корця для створення соціально-культурного осередку в районі замкової гори, а для мешканців Здолбунівщини облаштують креативний простір в районній бібліотеці для дітей та юнацтва “ЗЕлений газОН”.

Найбільша кількість обраних проектів спрямована на популяризацію здорового способу життя. Так, бюджетні гроші спрямують на облаштування тренажерного залу в селі Боремель Демидівського району, спортивний майданчик у селищі Млинів, вуличні тренажери у Привільненській сільраді Дубенського району та спортивно-ігровий комплекс у смт Клесів Сарненського району.

«Є багато проектів, які не перемогли, проте є досить сильними, будемо сподіватися, що на конкурс виділять додаткові кошти і гарних проектів побільшає», – наголосив Ігор Тимошенко – повідомляє Рівненська ОДА.

ЗС: вітаємо із заслуженою перемогою авторів проекту (Юлія Люкшин, Микола Мокрик), волонтерів. Дякуємо за підтримку Здолбунівській районній раді (О.Дацюк, Н.Біндюк), Здолбунівській РДА (С.Кондрачук, С.Гридін), конкурсній комісії Рівненської ОДА і обласної ради, консультантам проекту (М.Орлов, В. Клус). Це була класична переможна історія, яка по силу кожній вдалій ідеї, яка має підтримку від людей.

Прокоментував подію голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:

Так, справді приємна новина за день. Там переможців не так багато, вісім, здається. Члени журі одразу відзначили цей проект як один з найкращих. Жаль лише, що не пройшли інші три проекти від району. Проте знаю, що конкурсна комісія проситиме збільшити фонд конкурсу. В такому разі “зайде” і Здовбиця з теж досить класним проектом: встановлення тренажерів у сільськопу парку. Таму самому парку, який ще 2 роки тому був “дєбрями”, а зараз завдяки місцевій громаді на чолі із сільської головою Світлана Година став справжнім центром відпочинку для жителів села. Але тут не про Здовбицю, а про “ЗЕленогазОНівців”, які реально круті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети