Проект рішення депутата відмовляються друкувати на сайті міської ради

До редакції звернувся депутат Здолбунівської міської ради Дмитро Терепенчук. Просить оприлюднити проект рішення, який йому, за його словами, відмовляють опублікувати на офіційному сайті Здолбунівської міської ради.

Сам проект рішення поданий в міську раду вже декілька тижнів тому:

Як зазначає Центр законопроектних студій: Оприлюднення може здійснюватися у формі опублікування. Опублікування може бути як в офіційних виданнях (газети, журнали, відомості, бюлетені, збірники, інформаційні листи тощо) нормотворчого органу, так і в будь-якому неофіційному друкованому засобі масової інформації. Звичайно, що лише окремі територіальні громади та місцеві ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст (районні, обласні) мають свої офіційні друковані видання. Тож, оприлюднення може мати інші форми, зокрема:

  • розміщення в мережі Інтернет, в тому числі на офіційному сайті суб’єкта нормотворчості;
  • розміщення повідомлень на спеціальних інформаційних стендах у приміщенні ради або поряд із ним (це стосується в першу чергу невеликих територіальних громад);
  • надсилання відповідним суб’єктам (підприємствам, установам, організаціям, посадовим особам);
  • оголошення на загальних зборах або інших зібраннях громадян;
  • інформаційне повідомлення на радіо та телебаченні.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети