Проект реконструкції рівненського стадіону обговорили з громадськістю

stadium_1Проект реконструкції стадіону «Авангард» підтримали представники громадських організацій області, але з урахуванням поправок та зауважень. Сьогодні відбулося громадське обговорення проекту реконструкції стадіону «Авангард» за участю представників понад 60-ти громадських організацій області, голів облдержадміністрації та облради Василя Берташа та Юрія Кічатого, міського голови Володимира Хомка. Проект реконструкції представляв його головний архітектор Микола Шолудько.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Сьогодні, 12 листопада, на обговорення винесений проект реконструкції стадіону «Авангард». Головний архітектор проекту Микола Шолудько проінформував присутніх про основні технічні характеристики майбутнього оновленого стадіону.

obgovorennaГолова Рівненської облради Юрій Кічатий відмітив, що необхідність реконструкції стадіону – це не забаганка керівників області, це проблема, яку терміново необхідно вирішувати. Вже три роки поспіль під егідою обласної ради проходять загальнообласні Форуми представників місцевого самоврядування області, на яких делегати від всіх місцевих громад неодноразово порушували питання відсутності в області спортивної споруди, що може забезпечити проведення змагань не лише обласного, а й всеукраїнського та міжнародного рівнів, дасть можливість нашим спортсменам тренуватись не у пристосованих та непридатних приміщеннях, а у нормальних спортивних залах.

Тим паче, що рівненські спортсмени займають призові місця на змаганнях світового рівня. Реконструкція стадіону є дороговартісною та потребує залучення коштів не лише із державного і обласного бюджетів, а й з місцевих бюджетів, коштів приватного бізнесу.  Голова облради пообіцяв, що депутати і місцевих, і обласної ради підтримають відповідні рішення щодо виділення коштів на реконструкцію головної спортивної споруди області із бюджетів усіх рівнів. (від ЗС: цікаво це як, думку їх питали, рішення є, чи як?)

Перше зауваження до проекту вніс голова облдержадміністрації, на його переконання, під час проведення масових заходів на стадіоні існуючі під’їзні шляхи до нього будуть перевантажені. Ця проблема відчувається вже при під’їзді до ринку. Тому необхідно розглянути можливість влаштування кількох під’їзних доріг до стадіону. Підтримав голову облдержадміністрації і міський голова Рівного Володимир Хомко, та запропонував три варіанти облаштування додаткових під’їзних шляхів.

Керівника комунального закладу «Інваспорт» Віктора Кучера хвилює питання облаштування приміщень оновленого стадіону для людей з особливими потребами – інвалідів відповідно до вимог Паралімпійської хартії. Аналогічні вимоги до стадіону висловила і представниця громадської організації інвалідів, яка акцентувала увагу розробників проекту до необхідності пристосування стадіону для потреб слабозорих людей.

Слушну пропозицію вніс керівник комунального закладу «Спорт для всіх» Микола Петренчук, який вважає необхідним облаштування навколо стадіону споруд для масового спорту – спортивного містечка.

Представник фізкультурного товариства «Україна» вважає ресурс стоянки на 350 автомобілів недостатнім, адже при проведенні заходів автомобілів буде значно більше. Відтак, він вніс пропозицію побудувати багатоярусну стоянку – і автомобілів вона вмістить більше, і площу земельної ділянки не потрібно збільшувати.

Голова Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Горецький запропонував доопрацювати проект реконструкції стадіону таким чином, щоб поблизу споруди у сквері були облаштовані дитячі ігрові майданчики. Тоді батьки з дітьми зможуть з користю тут відпочити і провести вільний час. Вкладення у майданчики мінімальні, а користь для людей велика.

Голова облради Юрій Кічатий акцентував увагу на тому, що реконструкція стадіону буде здійснюватись також із залученням коштів приватних інвесторів. Тому окремі пропозиції активістів будуть реалізовані за допомогою бізнесу.

Тож уважно вислухавши всі пропозиції, голова облдержадміністрації Василь Берташ погодився з ними та доручив головному архітектору Миколі Шолудьку доопрацювати проект реконструкції стадіону «Авангард» із врахуванням пропозицій громадських активістів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети