Проект: Програма підтримки комунальних підприємств 2017

Розпочинаємо друк ПРОЕКТІВ Програм, які подаються на розгляд виконкому Здолбунівської міської ради 26 жовтня 2016 року. Коментує кожен Проект депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов. Хто має свої побажання, коментарі, пропозиції-відписуйтесь в коментарях або надсилайте на ел.пошту. Вони будуть опрацьовані і враховані при повторному розгляді Програм в депутатських комісіях.

Додаток 3

                                                                                                                  до рішення виконавчого комітету

                                                                                   від 26.10.2016 року  №

                                          П Р О Г Р А М А                                    

   підтримки комунальних підприємств

та розвитку міста Здолбунів на 2017 рік

Назва заходу Вартість в тис.грн Виконавець програми
І.Поповнення статутного фонду      137.0
1. КП «Здолбунівське»  
1.1 Придбання електрогенератора      15.0 КП «Здолбунівське»
1.2 Придбання ігрового обладнання :       92.0 КП «Здолбунівське»
1.2.1 Ігровий майданчик в сквер по  вул.Грушевського       60.0 КП «Здолбунівське»
1.2.2 Ігровий майданчик по вул.Д.Галицького       22.0 КП «Здолбунівське»
1.2.3 Ігровий майданчик по вул.Фестивальній       17.0 КП «Здолбунівське»
1.2.4 Ігровий майданчик по вул.Заводській       15.0 КП “ Здолбунівське”
1.3 Придбання критого павільйону для автобусної зупинки по вул.Наливайка       30.0 КП “ Здолбунівське”
2 КП «Здолбунівкомуненергія»  
3 КП «Здолбунівводоканал»  
ІІ План на 2017 рік 3050.0
1 Будівництво пам’ятного знаку на площі Героїв майдану  в м.Здолбунів 100.0 КП «Здолбунівське»
2    Будівництво пішохідної доріжки від  вулиці Нової в гідропарку міста Здолбунів в т.ч.  проектно-кошторисна документація 300.0 КП«Здолбунівське»
3 Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста Здолбунів 300.0 КП«Здолбунівське»
4 Реконструкція сцени в міському гідропарку в м.Здолбунів  в т.ч.  проектно-кошторисна документація 100.0
5 Будівництво ліній водопостачання  на житловий масив по вулицям Мартинівка, Польова, Б.Тена, Івасюка, провулках Щепкіна та Комунальному в м.Здолбунів 200.0 КП «Здолбунівводоканал»
6 Добудова музичного залу ДНЗ «Грайлик» в т.ч. коригування проектно-кошторисної документації 200.0 Міська рада
7 Капітальний ремонт приміщення ДНЗ “ Дзвіночок” 200.0 Міська рада
8 Будівництво контрольно-пропускного пункту на сміттєзвалищі в урочищі Здовбиця 50.0 КП «Здолбунівське»
9 Будівництво пам’ятного знаку в міському сквері

по вул.Грушевського в м.Здолбунів

300.0 КП «Здолбунівське»
10 Реконструкція вуличного освітлення по вул.8 Березня- Гонти  в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 200.0 КП «Здолбунівське»
11 Реконструкція вуличного освітлення по вул.Яворницького та частині вул.Шкільної в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 200.0 КП «Здолбунівське»
12 Реконструкція вуличного освітлення по вул. Ольжича- Н.Левицького- Толстого в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 100.0 КП «Здолбунівське»
13 Реконструкція вуличного освітлення по  провулку Грушевського в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 100.0 КП «Здолбунівське»
14 Реконструкція вуличного освітлення по вул.  Віли,5-Віли,6 в м. Здолбунів в т.ч. проектно-кошторисна документація 150.0 КП «Здолбунівське»
15 Будівництво ринку для  продажу сільськогосподарської продукції 100.0 КП « Здолбуніське»
16 Будівництво водопроводу по вулиці Кармелюка та провулку Попова в м.Здолбунів /в т.ч. виготовлення  проектно-кошторисної документації/ 50.0 КП “Здолбунів-водоканал”
17 Будівництво інженерних мереж в масиві забудови для учасників АТО в м.Здолбунів Рівненської області /в т.ч. виготовлення  проектно-кошторисної документації/ 200.0 КП «Здолбунівське»
18 Реконструкція міського стадіону по вулиці Василя Жука в м.Здолбунів ( в т.ч. проектно-кошторисна документація) 200.0 КП Здолбунівське
Всього по програмі 3 187.0

 

Керуюча справами виконавчого комітету                                                С.О. Вознюк

Коментує депутат міськради Микола Орлов: Імпонує декілька сильних масштабних позицій, зокрема ремонт стадіону. Ремонт треба буде розпочинати одночасно із розірванням угоди з орендарем і або надавати послуги власнику-місту або оголосити конкурс на право оренди оновленого стадіону.

Нарешті хочеться зрушень в будівництві ринку для продажу с.г продукції, щоб люди продавали товар не з пилюки і бруду, а з сучасних торгових місць. Зважаючи на практику міста щодо господарювання на ринку по вул.8 Березня, успішною її не назвеш. Тому в майбутньому можна очікувати на здачу в оренду і цього ринку для заробляння не випадковими підприємцями на торгівлі повітрям і дозволами. Хочеться помилитися і отримати якісний муніципальний ринок.

Реконструкція вуличного освітлення це плюс. Шкода, що ніяк місто не може дочекатися економії коштів через якісну заміну мереж. Електроенергія все дорожчає, світло досі ночами не завжди і не всюди горить. Треба місто освітлювати.

Будівництво пам’ятного знаку в сквері, 300 тисяч. Втомили пам’ятні знаки за сотні тисяч. Місто пам’ятників. Треба шукати інші варіанти: меморіальні дошки, пам’ятні надписи. Не підтримую. Ігровий майданчик, ідею якого подали самі жителі міста у Петиції, у тому ж сквері – підтримую.

Розширення і осучаснення гідропарку – підтримую, крім мосту через вісімку.

Виконавців робіт треба шукати на конкурсній основі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети