Проект: Програма культури, масових заходів 2017

Розпочинаємо друк ПРОЕКТІВ Програм, які подаються на розгляд виконкому Здолбунівської міської ради 26 жовтня 2016 року. Коментує кожен Проект депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов. Хто має свої побажання, коментарі, пропозиції-відписуйтесь в коментарях або надсилайте на ел.пошту. Вони будуть опрацьовані і враховані при повторному розгляді Програм в депутатських комісіях.

           Додаток  4

 до рішення виконавчого комітету

 від   26.10.2016 року  №

  П Р О Г Р А М А

організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2017 рік

 1. Мета програми :

Метою Програми є забезпечення  виконання Здолбунівською міською радою  повноважень передбачених статтею 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» спрямованих на організацію культурно-мистецьких, національно-патріотичних  та спортивно-масових заходів на території міста  Здолбунова, розвитку творчих здібностей різних вікових категорій населення, сприяння відродженню народної творчості , виховання національної свідомості,  організації змістовного дозвілля  в місцях масового відпочинку.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  організація та  участь в  культурно- мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових  заходах  протягом   2017 року.

В програмі заплановано виділення коштів на придбання подарунків, призів, грамот, вінків, квітів, організації заходів по святкуванню Дня міста.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу забезпечити організацію дозвілля  мешканців міста та  розвиток  творчих здібностей різних вікових категорій, зокрема дітей та молоді.  

 К О Ш Т О Р И С

 видатків на виконання  Програми  організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових

заходів в місті Здолбунові на 2017 рік

№ п/п

 

Заходи, які доцільно профінансувати

 

Вартість тис.грн.  

Виконавець

програми

 

1. Кошти для придбання вінків, кошиків квітів :

–         до Дня визволення міста;

–         до Дня Соборності України;

–         загиблим воїнам ОУН-УПА, ветеранам ВВв в День Перемоги;

–         до 24-ї річниці Незалежності України;

–         до Дня інтернаціоналіста;

–         до Дня  міста;

–         до Дня Українського козацтва

до Дня визволення України

–         до Дня пам’яті жертв   голодомору 1932-1933 років в Україні;

–         інших знамених і пам’ятних дат

5.0  

 

 

 

Міська рада

2. Кошти для придбання призів дітям – учасникам  культурно-мистецьких та спортивно-масових  заходів у місті (обдарованих дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , дітей та молоді з функціональними обмеженнями,  з багатодітних та малозабезпечених сімей) та іншим категоріям учасників.  

 

 

 

5.0

 

 

 

 

Міська рада

3. Кошти на придбання:

– почесних грамот, цінних подарунків та квітів для нагородження з нагоди державних та професійних свят, ювілейних дат, тощо.

5.0

 

 

 

 

Міська рада

4. Кошти для підтримки учасників,  які представляють місто Здолбунів на культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях, інших заходах та місцевих авторів. 20.0 Міська рада
5. Кошти на організацію і проведення поховання  воїнів загиблих в зоні АТО в т.ч. оплата послуг з харчування ( жалобних обідів) 7.0 Міська рада
6. Кошти для організації  та  проведення святкування Дня міста 30.0 Міська рада
  ВСЬОГО: 72.00

Керуюча справами виконавчого комітету                                       С.О.Вознюк

Копіювали з минулого року неуважноВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети