Проект: Програма фізкультура і спорт 2017

Розпочинаємо друк ПРОЕКТІВ Програм, які подаються на розгляд виконкому Здолбунівської міської ради 26 жовтня 2016 року. Коментує кожен Проект депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов. Хто має свої побажання, коментарі, пропозиції-відписуйтесь в коментарях або надсилайте на ел.пошту. Вони будуть опрацьовані і враховані при повторному розгляді Програм в депутатських комісіях. 

                                                       Додаток  5

                                                                                                 до  рішення виконавчого комітету

                                                                                                 від    26.10. 2016  №

П Р О Г Р А М А

розвитку фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2017 рік

 

1.Метою Програми є визначення та забезпечення реалізації заходів, спрямованих на формування в місті чіткої  моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах.

Для досягнення мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:

забезпечити об’єднання зусиль у розвитку фізичної культури і спорту міської ради , зацікавлених громадських організацій, широких верств населення;

сформувати у населення сталі традиції та мотивації щодо фізичного виховання і спорту для всіх як важливих чинників забезпечення здорового способу життя;

удосконалити форми залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку;

удосконалити систему дитячо-юнацького спорту;

сприяти поширенню клубної системи у сфері фізичної культури і спорту;

створювати  сприятливих умов для зростання ролі громадських  організацій фізкультурно-спортивної спрямованості;

сприяти  будівництву  за підтримки органів місцевого самоврядування сучасних спортивних споруд, належному  їх обладнанню та використанню.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  кошти  для  участі громадських організацій в  фізкультурно-спортивних заходах  протягом   2017 року.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу  пропагувати здоровий спосіб життя, активне змістовне дозвілля та залучати  дітей і підлітків  міста Здолбунова до участі  в  фізкультурно-спортивних заходах.

К О Ш Т О Р И С

видатків на виконання Програми  розвитку  фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2017 рік

 

№ п/п Заходи, які доцільно профінансувати Вартість тис.грн. Термін

виконання

Виконавець

програми

1. Виділити кошти   Християнській  спілці молоді YMCA  Здолбунова  для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих заходів в місті Здолбунові, зокрема в міському гідропарку та міському клубі, участі в  місцевих змаганнях та у  Всеукраїнському  Чемпіонаті  з флорболу. 5.0 Протягом року Християнська  спілка молоді YMCA  Здолбунова
2. Виділити кошти  громадській  організації ФК «Локомотив»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району 10.0 Протягом року ФК «Локомотив»
3. Виділити кошти  громадській організації спортивний клуб «Сейкен» для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих  заходів та участі  в змаганнях 25.0 Протягом року СК  «Сейкен»
4. Виділити кошти  громадській  організації СК «Хлібороб»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району 10.00 Протягом року СК «Хлібороб»
5. Виділити кошти громадській організації «Міський спортивний клуб «Богатир» на функціонування  клубу 100.0 Протягом року Міський СК «Богатир»
ВСЬОГО: 150.0

Керуюча справами виконавчого комітету                                      С.О.Вознюк

Коментує депутат міськради Микола Орлов: Дуже добре що існує така програма і в місті почали трошки звертати увагу на спорт, але підхід до виділення коштів поки теж дуже демократичний. Принаймні так заявлено було цьогоріч: хто звернувся тому і виділяємо.

Тому шановні громадські і спортивні організації-активно звертаємось до міської ради із своїми заявками і кошторисами. Боксери, баскетболісти, американські футболісти – дерзайте, ви ж цього року шукали фінансування для своїх заходів. Я би робив не так, я оголосив би наявний фонд, тисяч 200 на спорт і подавайтесь на КОНКУРСНІЙ основі на фінансування. Доведіть, що були активні і дієві у 2016 му і отримайте фінансування у 2017 му.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети