Проект не показали, але міст збудують

З 2013 року ідея будівництва моста через озерце у гідропарку виникає щороку. Головний ідеолог моста – міський голова. Ще у 2013 -му цей міст збиралася будувати фірма Я.Бляшина за 200 тисяч та не склалося. Ні проекту ні громадської підтримки ні навіть обговорення. Традиційне “хочу, чому-тому що” замість аргументів.

Пізніше почали з’являтися аргументи – на кшалт гідропарк розвивається і він дійсно розвивається, тому міст там вже не буде виглядати сиротливим пам’ятником залізобетонним конструкціям Здолбунова, а сприятиме поєднанню двох берегів “вісімки” і розширить зону відпочинку. А ще просять велосипедисти, рибалки і відпочиваючі. (Навіть на незрозумілих кресленнях ні пристосувань для легшого перевезення велосипедів, не говорячи про інвалідні візки не йшлося)

Депутати міської ради готові розширяти і облагорожувати гідропарк для відпочинку та от саме в питанні доцільності моста і серед них єдності не було. На березневій сесії на запрошення депутатів представники виконавця принесли щось, що на їх думку мало би показати всю красоту цієї споруди із модною назвою де слово міст навіть не згадується.

Та в тих кресленнях без жодного ескізного малюнку ніхто не розібрався. Проте в сумах і нестерпному бажанні будь-що витратити бюджетні гроші на міст депутати розібралися швидше. Тому активно сперечалися із мером, який серед аргументів навів ще один “Це моя передвиборча обіцянка”. Обіцянка, звісно виборцям, але чи хто просив про цей міст кандидата на посаду?

Тоді депутати зійшлися на такому рішенні: виділити кошти на нормальний проект, побачити його, обговорити, винести на обговорення в ширшому колі ніж сесійна зала, в разі доцільності-фінансувати.

Наприкінці вересня на депутатському дні вкотре ідея необхідності моста була проговорена прямо на гідропарку. За повідомленням сайту міськради плани розвитку гідропарку із мостом включно знайшли цілковиту підтримку депутатів.

Таким чином формувалася думка про те, що міст буде все рівно, залишалося лише питання в сумі, вигляді і джерелі коштів.dehtyarchuk-5-mln

І ось, несподівано намалювався союзник персонально мера міста в  особі народного депутата Олександра Дехтярчука та Кабінету міністрів. Завдяки їм, 500 тисяч гривень виділено для цільового використання на міст. Добре? Звісно добре, півмільйона – це завжди добре.

А проект, ескіз, хоч би депутатам показати як то все має виглядати, обговорення з громадськістю..? Та ви про що? Хто ж тією громадськістю коли рахувався. Може й правильно. Аргументи ж тепер залізні: А чи не все рівно який той міст буде, якщо півмільйона виділено коштів, які тепер не потрібно виділяти з міського бюджету, ну і що що було прийняте рішення депутатами міської ради повернутися до цього питання після появи проекту, ковтали ще й не таке депутати ковтнуть і це. А громадськість? Та поки їй непотрібні відповіді на ці запитання і їй все рівно буде міст чи ні, аби в кімнаті в себе вдома було тепло і світло, то на неї можна і не зважати.pryznachennya-500-tys

Ну а міст? Ну хай би був окрасою міста, ми ж всі віримо що по ньому люди будуть прогулюватися, оглядати красу гідропарку, а не стрибати п’яними у воду.

А нардеп? Він же мав бути нардепом від громади, хоч би для годиться порадився із активістами, депутатами міської ради, районної рад та що там всієї ради, хоч би з депутатами своєї фракції. А для чого, треба  чимось увійти в історію комусь на пенсії, іншому після плідної каденції у ВРУ. От і увійдуть цим мостом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети