Проект «Медійне сусідство» запрошує журналістів до участі у навчальному курсі

Проект «Медійне сусідство», очолюваний BBC Media Action, запрошує журналістів українських онлайн-медіа взяти участь у триденному навчальному курсі із багатоплатформенної журналістики. Курс пройде у березні у Києві.

Навчальний курс включає такі предмети:

Основи багатоплатформенної журналістики;
Редакційне керівництво у багатоплатформенному світі;
Висвітлення ЄС: поради та професійні ресурси;
Як писати на різних платформах (різні стилі письма, заголовки, висновки, підписи);
Робота з фотографіями на різних платформах;
Відео на різних платформах (зокрема, написання текстів для відеоряду і формати відеосюжетів в Інтернеті);
Ведення блогів;
Інтеграція соціальних мереж.
Навчання відбуватиметься в інтерактивному режимі. Воно складатиметься з практичних занять, що ґрунтуватимуться на прикладах відносин між ЄС та Україною.

У навчанні можуть взяти участь журналісти, які працюють у ЗМІ будь-якої платформи протягом щонайменше двох років на посаді репортера або редактора. Також до сфери їхнього інтересу млже входити висвітлення міжнародних новин, особливо, тих, що стосуються ЄС.

Для участі у навчанні усі охочі журналісти можуть надіслати своє резюме, а також лист, що підтверджує досвід роботи та професійну відповідність апліканта. Ці документи потрібно надсилати на таку адресу: olha.harbovska@bbcmediaaction.org (або media.neighbourhood@bbc.co.uk).

Останній термін подання заявки на участь у навчальному курсі – 14 січня.

«Медійне сусідство» – це трирічна тренінгова програма для журналістів, редакторів та менеджерів онлайн- та друкованих медіа, а також телебачення та радіо. Вона фінансується Європейським Союзом; впроваджується – консорціумом на чолі з BBC Media Action.

«Медійне сусідство» має на меті зміцнити професійні навички журналістів, зокрема у сферах онлайн-медіа та незалежності ЗМІ. Також програма націлена на удосконалення якості висвітлення політики ЄС на Близькому сході, Кавказі та у Східній Європі.

Джерело : Представництво Європейського Союзу в УкраїніВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети