Проблема крадіжок у Здолбунівському районі

Проблема профілактики та розкриття крадіжок майна громадян, продовжує залишатись однією з найбільш гострих у діяльності правоохоронних органів. Одним із напрямків діяльності по захисту особистих і майнових інтересів громадян нарівні з попередженням та розкриттям є проведення профілактичної роботи серед місцевого населення району.
Особи, які скоюють крадіжки постійно удосконалюють свої «вміння». Змінюються і способи проникнення до приміщень громадян. Використовуються сучасна техніка, мобільний зв’язок, здобуваються і виготовляються інструменти, спеціально приспособлені для відкриття дверей та запираючих пристроїв.
Проведений аналіз зареєстрованих крадіжок показав, що частина даної категорії злочинів були здійснені шляхом вільного доступу, викрадені речі знаходились у легкодоступних місцях, що засвідчує про зайву довірливість і безпечність самих громадян.
Якщо Ви маєте інформацію про осіб, які мають намір щодо скоєння злочинів або Ви запідозрили особливу увагу з боку, повідомляйте про це до чергової частини Здолбунівського відділення поліції за телефонами: 102 або 096-34-64-157.крадіжка
Співробітники Здолбунівського ВП вкотре закликають жителів міста та району бути обачними та не залишати власних речей без нагляду. Залишивши велосипед на вулиці без нагляду (наприклад біля магазину, тощо), використовувати замикаючі пристрої. Можливо саме Ваша пильність допоможе попередити чи розкрити злочин, або зберегти ваше чи чиєсь майно!
Крім того необхідно зауважити той факт, що певний відсоток злочинів майнового характеру вчиняються особами ромської національності тому закликаємо Вас спостерігати таких осіб в тому чи іншому населеному пункті, повідомляти органи національної поліції.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети