Про життя Здолбунівської громади уважно слідкують у Польщі

Не дивно, що за цей місяць весь світ дізнався про Україну. У країни з’явилися нові друзі, у громад нові громади-друзі. Таким другом для Здолбунівської громади стала невеличка громада польського Рашкува. Вони не лише посильно допомагають здолбунівчанам, а і уважно слідкують за нашим життям. Для поляків наша боротьба і в тилу і на фронті є справжньою подією, яка викликає захоплення.

Мер міста Рашкув особисто переймається життям переселенців з країни, вони запросто приходять до нього в службовий кабінет і звідти спілкуємося по відеозвязку між містами.

Налагоджено хороші комунікації. Як зазначає міський голова Здолбунівської ТГ Владислав Сухляк: – я вражений щирістю підтримки поляків. Ми потоваришували із мером цієї громади, а вже пишемо листи до іншої, яка теж висловила бажання бути корисною в цей надзвичайний період нашого життя. Нам телефонують люди, ми розсилаємо інформацію про громаду і про сучасні потреби і світ відгукується. Ще раз переконуюся, що наш міжнародний відділ, люди, які в нашій міській раді володіють мовами, фахівці, які мають досвід комунікацій, проектної діяльності зараз дуже стали в нагоді і швидко переорієнтувалися під військові потреби громади. А щодо інформації та коментарів на офіційному сайті Рашкува, то переконуюся, що ті речі, які для нас здавалися повсякденними, для інших можуть мати зовсім іншу вагу (зокрема наше спільне фото з мером столиці, культовою особою світового масштабу Віталієм Кличко). Це популяризація громади, це популяризація країни!

Коментує радник міського голови Микола Орлов: Мер Рашкува супер комунікатор, ми з ним постійно на звязку, він безпосередній та справжній. У маленької громади Рашкува є цікавинки, які варті нашої уваги у мирному житті. Ви тільки вдумайтеся, у них онлайн камери спостереження направлені на…гнізда лелек, на вулики, на пляж. Це просто умиротворяє. Для знайомства з громадою розроблено ..квест, який розміщено на офіційному сайті Рашкува. А Здолбунівські активісти із ЗЕОНу супер профі в організації та проведенні квестів, є про що поговорити, обмінятися досвідом. Обидві громади мають водойми, навіть дещо схожі за формою. Так що нам є про що говорити і після війни. Надзвичайно вдячний польським друзям за допомогу і підтримку.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети