Про Здовбицьку бібліотеку говорили у столиці

марія кравчук17 -18 серпня  в Національній парламентській бібліотеці України пройшов форум ” Бібліотека – громада: відкритий простір”, в роботі якого взяла участь учасниця проекту, завідуюча публічною бібліотекою села Здовбиця Марія Кравчук.

10 найкращих переможців проекту презентували нові бібліотечні послуги, ділилися власними історіями успіху, за що були відзначені пам”ятними подарунками.

 Учасники форуму також пройшли тренінги з фандрейзингу та краудфандингу для бібліотекарів і тренінг ” Стартапи на селі – маленькі кроки, що ведуть до великих змін” для голів сільської ради і фермерів.

У перший день Форуму на нас чекав приємний сюрприз – відвідини Верховної Ради України, під час яких ми дізналися про роботу Парламенту України та побували в сесійній залі.

 У другий день учасники Форуму прийняли участь у ярмарку ідей ” Сталий розвиток сільської громади” та відвідали Національну сільськогосподарську  бібліотеку Національної академії аграрних наук України.

 Учасники форуму дізнались  багато цікавого , спілкуючись з колегами, переймали досвід роботи в інших областях. Всі залишилися задоволені роботою форуму ‘’Бібліотека – громада: відкритий простір’’, дякуємо Українській бібліотечній асоціації, фонду  ‘’Монсанто” за хорошу організацію заходу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети