Про внесення деяких змін до Податкового кодексу України

податковий кодексДПІ у м. Рівному повідомляє, що прийнято Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році”, яким внесені зміни до Податкового кодексу.
Так, зокрема, збільшено ставки акцизного податку на 2016 рік на спирт, алкогольні напої, пиво та тютюнові вироби.
У частині податку на прибуток підприємств скасовується сплата авансових внесків та запроваджується квартальний звітний період для тих підприємств, у яких річний дохід перевищує 20 млн. грн.
Податок на доходи фізичних осіб стягуватиметься за єдиною базовою ставкою у розмірі 18% замість діючих 15% та 20%.
Щодо змін в спрощеній системі оподаткування, то до платників третьої групи із нового року будуть входити суб’єкти господарювання із річним доходом до 5 млн. грн. замість 20 млн. грн. у 2015 році. Крім того збільшуються ставки єдиного податку для платників ІІІ групи: з 2% до 3% (для платників ПДВ) та з 4% до 5% (для неплатників ПДВ).
Стосовно змін щодо справляння єдиного соціального внеску, то з нового року скасовано утримання ЄСВ з найманих працівників та знижено ставки нарахування ЄСВ для підприємств з 41% (у середньому) до 22% для всіх.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети