Про відкриті бюджети говоритимуть у Рівному

Запрошуємо журналістів і громадських активістів
на круглий стіл з питань забезпечення прозорості та публічності місцевих бюджетів
і презентацію проекту “Відкритий бюджет”.

21 січня 2016 року в приміщенні прес-центру газети “Сім днів” (Рівне, вул. Поштова, 2) відбудеться круглий стіл з питань забезпечення прозорості та публічності місцевих бюджетів і презентація проекту “Відкритий бюджет”. Початок реєстрації учасників заходу – о 12.30.

До участі у заході запрошуємо громадських активістів, журналістів, депутатів місцевих рад, керівників і працівників органів місцевого самоврядування Рівненської області.

Програма заходу:

12.30-13.00 Реєстрація учасників

13.00-13.10 Відкриття: Сергій Паладійчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів і управління комунальною власністю Рівнеради, Михайло Корилкевич, голова Громадської експертної ради

13.10-13.30 Представлення основних переваг прозорого бюджетування. Ольга Будник, виконавчий директор Центру політичних студій та аналітики

13.30-13.40 Шляхи забезпечення прозорості та участі громади в бюджетному процесі. Сергій Паладійчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів і управління комунальною власністю Рівнеради

13.40-13.50     Проблема доступу до бюджетної інформації міста.

 Володимир Зиль, голова Центру суспільних дій “Сівітас”

13.50-15.10     Презентація проекту “Відкритий бюджет”:

– Міжнародна практика

– Презентація порталу openbudget.in.ua

– Обговорення програмних модулів.

Сергій Карелін, експерт відділу бюджетної політики Центру політичних студій та аналітики

15.10-15.30     Обговорення, питання-відповіді

Довідка. Центр політичних студій та аналітики – це ресурсно-аналітична організація, заснована у 2007 році з метою об’єднання зусиль громадськості задля розбудови в Україні громадянського суспільства, демократичних інститутів та дієвого місцевого самоврядування. Центр є розробником порталу “Відкритий бюджет“, який містить комплекс програмного забезпечення для створення візуалізацій дохідної та видаткової частини місцевих бюджетів, ключових показників діяльності та бюджету, що дозволяє інформувати громадян про використання коштів місцевих бюджетів. Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейського союзу.

Захід у Рівному проводиться за ініціативи Сергія Паладійчука, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів і управління комунальною власністю Рівнеради, та Михайла Корилкевича, голови Громадської експертної ради. Громадська експертна рада розпочала свою діяльність в м. Дубно у 2014 році та є формою співпраці експертів у різних галузях суспільної діяльності.

 

Тел. для довідок: +38 096 948 82 75, Олександр Лісовський, керівник проектів Громадської експертної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети