Про стан водойм Здолбунова

В м.Здолбунів продовжується купальний сезон, а Здолбунівське  районне лабораторне  відділення  Рівненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний  центр МОЗ України» продовжує моніторингові дослідження якості і безпеки води поверхневих водойм (двічі на місяць) в санкціонованих місцях масового відпочинку (пляжах) міста: по вул.Старомильській, Заводській, «Гідропарк» по вул.Шевченка. За результатами  останніх досліджень від 14.06.2018 року вода з пляжів по вул. Заводській, «Гідропарк» не відповідала вимогам за показником забарвленості, який становив 2см при нормі більш як 10см. Вода з водоймища пляжу  по вул.Старомильській  не відповідала вимогам за показниками забарвленості-2 см, та БПК5 (біохімічна потреба в кисні)- 4,96 мгО2/ дм3  (при нормі-4,0 мгО2/ дм3).

Але цей показник покращився порівняно із попереднім результатом (07.06.2018 року становив 6,7 мгО2/дм3). Показник БПК є  критерієм  оцінки рівня забруднення водойми органічними речовинами та здатності до самоочищення. На якість і безпеку поверхневих вод в значній мірі впливають підвищена температура повітря, гідробіологічний режим водойм,  кількість відпочиваючих, тож показники впродовж сезону коливаються. За останніми санітарно-мікробіологічними  показниками (показниками епідемічної безпеки) вода з  перелічених водоймищ  відповідала санітарним вимогам. Двічі на місяць впродовж купального сезону вода з місць масового відпочинку обов’язково досліджується на холеру та холероподібний вібріон, за результатами досліджень збудників  хвороб не виявлено. Вода питних фонтанчиків також безпечна для вживання. Тож, шановні здолбунівчани та гості міста- приємного літнього відпочинку!

Лікар Здолбунівського РЛВ Матвійчук СергійВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети