Про Шевченка по-новому

DSCN8784Цього тижня у Рівному проходить VIII Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів “ЛіхтArt”. Уже не перший раз Генеральним спонсором цього фестивалю є наш здолбунівський ПАТ “Волинь-Цемент”, а одним із співорганізаторів виступив Будинок культури цементників, на сцені якого три дні поспіль проходитимуть вистави конкурсантів, також відгукнулися та посприяли організації виступів відділи освіти та культури району. 4 листопада у Здолбунові побував естрадний театр “Шарж” Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) із естрадно-публіцистичною виставою за мотивами життя і творчості Т.Шевченка “Незримим писане пером”.

DSCN8697
Що ще можна дізнатися про Тараса Шевченка? Як розповісти про нього на уроці так, щоб запам’яталося, щоб не став він для учнів тим черговим письменником, про якого потрібно знати, але якого не хочеться читати, учити напам’ять? Нове дихання дали біографії Шевченка київські студенти-театрали. До того ж зуміли зробити це так, що діти, які прийшли подивитися виставу, сприйняли її на одному диханні: розповідь, перемежована віршами Шевченка, піснями на слова Шевченка, розповідями про Шевченка-художника та танцювальними епізодами.

DSCN8714
Дружними аплодисментами вітала дітвора молодих аматорів-театралів. Можливо, саме таким, яким показали його студенти, їм запам’ятається видатний український письменник та художник Тарас Шевченко: самотній, але все своє життя закоханий, швидше художник, ніж поет, та видатним його зробили саме віршовані рядки.

DSCN8731
Ще два дні на сцені БКЦ будуть даватися вистави молодих театралів-аматорів. запрошуємо всіх завітати на вистави фестивалю, які будуть проходити і у Рівному, і у Здолбунові. Програма фестивалю була викладена попередньо.

DSCN8689 DSCN8749Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети