Про санепідеміологічний стан пляжів Здолбунова

Здолбунівське районне лабораторне відділення Державної установи “Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”, проводить постійні моніторингові лабораторні дослідження якості води поверхневих водойм та грунту в санкціонованих місцях масового відпочинку м. Здолбунів.
1N9lvBnDalg
А саме, дослідження проводяться на пляжах “Гідропарк” по вул. Шевченка, м. Здолбунів по вул. Заводській, дитячому пляжі на водосховищі по вул. Старомильській. Згідно проведених досліджень 25.05.2016 питна вода з питних фонтанчиків по вул.Старомильській і вул. Заводській, вода з поверхневих водойм та грунт з пляжів по мікробіологічних, санітарно-хімічних та паразитологічних показниках відповідає санітарним вимогам, крім невідповідності води з водойми дитячого пляжу по вул. Старомильській за органолептичними показниками (сильний болотний запах, осад зеленого кольору, каламутність >30 та показнику PH (вода кисла).
Після заходів, проведених Здолбунівською міською радою, а саме проведення благоустрою території дитячого пляжу по вул. Старомильській та акваторії пляжу “Гідропарк” мікробіологічні, санітарно-хімічні та паразитологічні показники якості води поверхневих водойм м. Здолбунів відповідають нормативним. В 2016 році, в порівнянні з минулими роками, покращилась якість води із ставу м.Здолбунів по вул. Заводській. Дані моніторингові дослідження Здолбунівським районним лабораторним відділенням будуть проводитись і на далі протягом сезону.
Звертаємось до жителів м. Здолбунів, що відпочивають на берегах водойм, насамперед берегти власне здоров’я і здоров’я ближніх, дотримуватись правил поведінки на водних об’єктах, прибирати за собою і не засмічувати береги та водойми. Бережімо природу і власне здоровя!

Санітарний лікар
Здолбунівського РЛВ Матвійчук С.С.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети