Про махінації здолбунівського паспортного столу дізнались у Києві

адмінпослуги_конференція (1)У столиці розпочала робочу всеукраїнська конференція «Підвищення якості адміністративних послуг шляхом посилення впливу громадянського суспільства на державну політику у цій сфері». Ця конференція є підсумком дворічного проекту тому напрацювання вже видрукувані у чималенькому обсязі, а на самій конференції присутні не лише регіональні ЦНАПи, НГО, чиновники, а й безпосередні представники суб’єктів надання таких послуг. Величезну увагу зібрав на собі керівник прес-служби Державної міграційної служби (на фото внизу крайній ліворуч), який спочатку пішов в атаку на організаторів конференції за те, що вони ніби то не об’єктивно подали інформацію про його відомство.

Проте коли в хід пішли запитання про вартість послуг ДМС, швидкість роботи, години прийому, стягнення зайвих коштів легалізоване через ДП «Документ» тоді бравада чиновника геть зникла і він взявся акуратно документувати усі озвучені факти неналежної роботи «паспортних столів». Присутній на зустрічі керівник Аналітичного центру розвитку міста ЗЕОН, Микола Орлов, до речі єдиний з Рівненської області, теж поставив запитання представнику ДМС про роботу Здолбунівського сектору ДМС. Саме про її роботу Здолбунів CITY провело розслідування-експеримент, яке підтвердило корупційну співпрацю ДМС і ДП «Документ» в результаті якої громадяни Здолбунівщини свідомо вводяться в оману і змушені переплачувати за нав’язані послуги ДП «Документ».

Зачекаємо якою буде реакція керівництва ДМС і чи з’являться таблички при вході до «паспортного столу» на вул.Пушкіна у Здолбунові, а також на кабінеті ДП «Документ» і чи припиниться практика вручення квитанції на необов’язкові платежі спеціалістами ДМС.

Конференція триває. На черзі звіти про адмінпослуги ДАІ та Департаментами громадської безпеки МВС на які з нетерпінням чекають всі 115 учасників заходу.адмінпослуги_конференція (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети