Про людей старшого віку згадали і в Здолбунівській РДА

шуль і колеги в селі1 жовтня на Рівненщині, як і по всій Україні відзначали Міжнародний День людей похилого віку. Старше покоління, а це і ветерани війни і хворі, немічні люди особливо потребують уваги, піклування та просто теплих слів. 

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

То ж в їхнє свято, заступник голови обласної ради Олександр Чуприна, голова Здолбунівської райдержадміністрації Віталій Шуль, заступник голови Здолбунівської районної ради Яків Мельник, директор Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування громадян похилого віку Анатолій Ліщинський та представники ЗМІ провідали людей похилого віку та ветеранів сіл Зелений Дуб, Мости та Будераж, зокрема відділення для постійного проживання Здолбунівського територіального центру.

Під опікою працівників Здолбунівського територіального центру перебуває понад півтори сотні літнього віку жителів району. Більшість із них доживає віку вдома, втім, є і такі, які мешкають у стаціонарі закладу.

Зараз у стаціонарному відділенні Здолбунівського терцентру, що у селі Будераж, постійно проживає 13 людей літнього віку. Перебуваючи у закладі, представники обласної та районної влади не лише привітали підопічних зі святом та поспілкувлись з ними, а й вручили їм подарунки.

Нагадаємо, що і здолбунівська міліція відмітила цей день своїм візитом до одиноких громадян району.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети