Про корупцію, мораторій на землю та найгучніший спортивний скандал

«Власник землі може претендувати на кілька тисяч євро компенсації» – Даніїл Пасько на Шустер LIVE

Сергій Лещенко, народний депутат, «Блок Петра Порошенка», та член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції:

– Корупція має імена. І їх публікують на перших сторінках видань в нормальних цивілізованих країнах, а потім цих людей садять у в’язницю. В Україні навіть фігурантів гучних затримань відпускають під домашній арешт. Нам потрібно змінювати систему і Арсенія Петровича мітлою гнати з Кабінету Міністрів, тому що він – символ української корупції.

Даніїл Пасько, член Національної ради реформ, Президент Гарвардського клубу України та засновник громадського об’єднання «EasyBusiness», порадив, що робити власникам паїв у зв’язку з продовженням мораторію на купівлю-продаж сільськогосподарської землі до 1-го січня 2017 го року:

– Сьогодні вартість оренди землі в Україні – 1000 гривень на рік за гектар. Це найнижча вартість оренди в світі. Команда юристів підготувала позов до Європейського суду з прав людини. Все, що треба зробити власнику землі, – вписати свої ім’я, прізвище і дані про ділянку на веб-сайті farmland.in.ua. Після цього з допомогою спеціалістів безкоштовно направити його в Європейський суд з прав людини і отримати право компенсації за те, що держава Україна позбавило його права власності. Власник землі може претендувати на кілька тисяч євро компенсації.

Повністю програму дивіться

Ток-шоу Шустер LIVE виходить в ефір щоп’ятниці о 20:30 на телеканалі 3S.tv

Всі новини Шустер LIVE у спільнотах програми та телеканалу 3S.tv у Facebook: https://www.facebook.com/shusterlive https://www.facebook.com/savikshusterstudioВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети